Assassin's Creed Valhalla - Eivor biegnie

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Oblężenie Paryża na premierowym zwiastunie. W AC Valhalla znów poleje się krew

Ubisoft udostępniło w sieci premierowy zwiastun nowego dodatku do Assassin’s Creed Valhalla. Nadchodzi debiut rozszerzenia Oblężenie Paryża.

Już 12 sierpnia ukaże się nowy dodatek do Assassin’s Creed Valhalla. Rozszerzenie zostało już nawet ocenione przez krytyków i zebrało dość mieszany odbiór. Nie jest to dodatek idealny, ale najwyraźniej zdaje egzamin jako poszerzenie lubianej przygody. Jeśli nie oczekujecie cudów, prawdopodobnie będziecie bawić się po prostu przyzwoicie.

Jak na duże rozszerzenie przystało, Oblężenie Paryża otrzymało premierowy zwiastun. Przybliża on graczom historię nowego rozdziału przygód Eivor oraz niektóre nowości. Dodatkowo możemy obejrzeć z bliska parę ważniejszych lokacji. Zobaczcie sami.

W rozszerzeniu przyjdzie nam – jak sama nazwa wskazuje – podbić stolicę Francji i pokonać wojska Karola Otyłego. Dodatek wprowadza do gry misje z infiltracjami, a także nowy region, trochę świeżego sprzętu i umiejętności. Nowości nie brakuje i jeśli chcecie spędzić z Valhallą jeszcze więcej czasu, szykujcie się na kolejne wiele godzin rozgrywki.

Rozszerzenie Oblężenie Paryża będzie dostępne dla posiadaczy Season Passa, ale można je także kupić osobno na każdej platformie, na której dostępna jest podstawka.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się