Assassin's Creed Valhalla - Eivor z toporem

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Assassin’s Creed Valhalla wreszcie pozwala na wyłączenie wkurzającej funkcji

Ubisoft w końcu umożliwił wyłącznie irytującej funkcji w Assassin’s Creed Valhalla. Gracze prosili o to właściwie od premiery produkcji.

Valhalla ściąga do pięknej Anglii całą masę graczy. Pomimo ogólnej dobrej jakości, gra miała kilka problemów na premierę. Mowa tu o błędach, ale też paru mniej udanych decyzjach, które mogły negatywnie wpłynąć na komfort rozgrywki. Jedna z nich dotyczyła efektownych wykończeń wykonywanych na przeciwnikach Eivor.

Ubisoft postanowił wysłuchać graczy i w nowej aktualizacji gry dodano możliwość wyłączenia finisherów. Możemy to zrobić poprzez zaznaczenie konkretnej opcji w menu Assassin’s Creed Valhalla.

Wykończenia może i wyglądały imponująco i dodawały walce rozmachu, ale mimo wszystko potrafiły ostro wkurzać. Nawet spora pula animacji nie ratowała faktu, że po kilkudziesięciu godzinach gry stawały się one po prostu monotonne. Co więcej, niekiedy odpalały się w środku bardzo intensywnej walki, w trakcie której gracz chciałby maksymalnie się skupić.

Wprowadzenie możliwości wyłączenia rzeczonych animacji to świetna sprawa. Gracze prosili o to od dawna i miło, że Ubi w końcu ich wysłuchało. Takie drobne zmiany mają paradoksalnie ogromny wpływ na odbiór produkcji. Dodatkowo, jeśli mówimy o tak długiej grze jak Valhalla, przedłużające się animacje mogą stanowić sporą przeszkodę w cieszeniu się rozgrywką.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się