Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

W Assassin’s Creed Valhalla na PC usunięto osiągnięcia

Gracze nie ukrywają oburzenia w związku z usunięciem osiągnięć z Assassin’s Creed Valhalla na PC.

Ubisoft zlikwidował zakładkę z wyzwaniami ze swojej najnowszej produkcji traktującej o wikingach oraz z kilku innych tytułów. Użytkownicy nie zostali poinformowani o tym co planuje firma i wywołało to u odbiorców zdecydowanie negatywną reakcją.

Wyrzucenie opcji zdobywania trofeów to pokłosie bardziej drastycznych zmian wprowadzonych przez Francuzów. Uplay i Ubisoft Club zostały bowiem połączone w aplikacje Ubisoft Connect. Teraz gracze mogą zdobywać punkty doświadczenia, które da się przeznaczać na różnego rodzaju bonusy w innych grach studia. Zdobywanie wyższych poziomów konta i nagród nie jest jednak dla wszystkich konsumentów interesującą alternatywą.

W internecie nie brak opinii rozgoryczonych pececiarzy, którzy chcą zwrotu pieniędzy (mają na to 14 dni od dnia zakupu) zobaczymy ilu z nich zdecyduje się na ten krok. A czy Wam przeszkadzałby brak systemu osiągnieć w Assassin’s Creed Valhalla czy też innych tytułach?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się