Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Assassin’s Creed Valhalla to ogromny sukces. Gra przebiła Odyssey

Assassin’s Creed Valhalla nie tylko zgarnie wysokie oceny, ale też sprzedaje się świetnie. Okazuje się, że gra przebiła wyniki swojego poprzednika.

Premiera nowego Assassin’s Creed to dość spore wydarzenie. Gra zebrała wysokie oceny (w tym od nas) i – jak podaje Ubisoft – sprzedaje się świetnie.

Okazuje się, że Valhalla podwoiła wynik aktywnych graczy, który osiągnęło AC Odyssey w czasie premiery. To naprawdę fenomenalny wynik biorąc pod uwagę to, że Odyssey było sporym sukcesem dla Ubisoftu.

Francuska firma podzieliła się oświadczeniem w związku z sukcesem swojej nowej gry.

Jesteśmy zaszczyceni tym, jak gracze przyjęli naszą grę i dumni z tego, czego dokonały nasze zespoły przy pracy nad Valhallą, która opiera się na niesamowitym sukcesie poprzednich odsłon serii.

W kontekście pandemii, dostarczenie Assassin’s Creed Valhalla na aż siedem platform jest niesamowitym osiągnięciem dla wszystkich zespołów z całego świata zaangażowanych w stworzenie gry.

~Yves Guillemot, prezes Ubisoft

Valhalla nieco zmienia założenia serii i stawia na bardziej spójne doświadczenie. Eksperyment Ubisoftu się udał i trzeba przyznać, że sukces gry jest w pełni zasłużony. Jedynym problemem premierowej wersji produkcji jest masa błędów, które zapewne zostaną niedługo załatane.

Sukces sprzedażowy gry pozwoli upewnić się deweloperom, że poszli w dobrym kierunku. Na ten moment Ubi z pewnością jest zadowolone z sukcesu Valhalli.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się