Assassin’s Creed Valhalla to ogromny sukces. Gra przebiła Odyssey

0 komentarzy

Assassin’s Creed Valhalla nie tylko zgarnie wysokie oceny, ale też sprzedaje się świetnie. Okazuje się, że gra przebiła wyniki swojego poprzednika.

Premiera nowego Assassin’s Creed to dość spore wydarzenie. Gra zebrała wysokie oceny (w tym od nas) i – jak podaje Ubisoft – sprzedaje się świetnie.

Okazuje się, że Valhalla podwoiła wynik aktywnych graczy, który osiągnęło AC Odyssey w czasie premiery. To naprawdę fenomenalny wynik biorąc pod uwagę to, że Odyssey było sporym sukcesem dla Ubisoftu.

Francuska firma podzieliła się oświadczeniem w związku z sukcesem swojej nowej gry.

Jesteśmy zaszczyceni tym, jak gracze przyjęli naszą grę i dumni z tego, czego dokonały nasze zespoły przy pracy nad Valhallą, która opiera się na niesamowitym sukcesie poprzednich odsłon serii.

W kontekście pandemii, dostarczenie Assassin’s Creed Valhalla na aż siedem platform jest niesamowitym osiągnięciem dla wszystkich zespołów z całego świata zaangażowanych w stworzenie gry.

~Yves Guillemot, prezes Ubisoft

Valhalla nieco zmienia założenia serii i stawia na bardziej spójne doświadczenie. Eksperyment Ubisoftu się udał i trzeba przyznać, że sukces gry jest w pełni zasłużony. Jedynym problemem premierowej wersji produkcji jest masa błędów, które zapewne zostaną niedługo załatane.

Sukces sprzedażowy gry pozwoli upewnić się deweloperom, że poszli w dobrym kierunku. Na ten moment Ubi z pewnością jest zadowolone z sukcesu Valhalli.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się