Assassin's Creed Rogue

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Assassin’s Creed trafi na Netflix

Do uniwersum Assassin’s Creed przeniesiecie się niedługo również dzięki platformie VOD.

Nad całością projektu piecze ma sprawować firma Ubisoft Film & Television, w której role producentów wykonawczych będą pełnić Jason Altman oraz Danielle Kreinik. Nie jest natomiast nadal wybrany showrunner, a więc osoba będąca głównym producentem serialu telewizyjnego.

Wiceprezes ds. oryginalnych seriali Netfliksa w bardzo ciepłych słowach wypowiedział się o serii AC. Napisał m.in. że oferuje zapierające dech w piersiach światy historyczne. Niestety na chwilę obecną poza krótką zajawką, nie wiemy o projekcie niczego więcej.

Seria gier Assassin’s Creed, reprezentuje gatunek sandboxów, z silnie zaakcentowaną fabułą. Bogate IP skutkowało powstaniem wielu książek, komiksów i filmów krótkometrażowych. Tło wydarzeń dla większości produkcji stanowi konflikt między zakonem templariuszy a bractwem asasynów

Najnowsza odsłona serii o podtytule Valhalla, pozwoli nam wcielić się w walecznego wikinga. Premiera została zaplanowana na dzień 10 listopada, w produkcji zagramy zarówno na konsolach bieżącej jak i przyszłej generacji jak i komputerach: PC, Xbox One, Xbox Series X / S, PS4, PS5.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się