Wpadka, która może ujawniać nową odsłonę Assassin’s Creed!

Czyżby Asasyni wybierali się na północ? Po gorącym Egipcie taka zmiana pogody mogłaby zostać dobrze przyjęta przez fanów serii.

Kto chciałby otrzymać kolejną część Assassin’s Creed osadzoną w erze wikingów? Assassin’s Creed: Ragnarok brzmi naprawdę ciekawie! Kto wie, czy taka część nie jest rozważna przez Ubisoft. Może o tym świadczyć jedna z grafik artystki Ubisoftu i próba zatuszowania sprawy.

Nowa odsłona Call of Duty. Czekacie? W sieci pojawiły się gorące informacje!

Źródłem domysłów i spekulacji stała się grafika koncepcyjna, jaką Michele Nucera, włoska artystka z mediolańskiego oddziału Ubisoftu, wrzuciła na serwis ArtStation. Na obrazku (do obejrzenia poniżej) widzimy drakkar z wikingami płynący w stronę wioski na zboczu wzgórza. Na dziobie statku widnieje zakapturzona postać, która może być, lecz oczywiście nie musi, Asasynem. To jednak dopiero początek układanki.

Jeden z użytkowników ArtStation otworzył grafikę w nowym oknie i zobaczył wielce wymowną nazwę pliku: michele-nucera-assassincreedragnarok-bay-09.jpg Po takim czymś serce każdego fana Assassin’s Creed potrafi zabić szybciej. Sprawa szybko wylądowała na Reddit i została rozdmuchana przez graczy, którzy widząc w nazwie pliku Assassin’s Creed: Ragnarok zaczęli naprawdę wierzyć, że coś jest na rzeczy.

Assassin’s Creed: Ragnarok nową odsłoną serii?

Tymczasem Michele Nucera zmieniła nazwę pliku na nic nie mówiącą michele-nucera-vikings-village.jpg, a na obrazku pojawił się dopisek, że jest to osobista praca artystki.

Możliwe, że niedoświadczona artystka (pracowała z Ubisoftem dotychczas jedynie nad Mario + Rabbids: Kingdom Battle) przypadkowo w nazwie pliku zaszyła Assassin’s Creed: Ragnarok nie zdając sobie sprawy z tego, jaką burzę to wywoła. Czy taki projekt jednak rzeczywiście istnieje lub czy Ubisoft w ogóle o nim myśli? W tej chwili możemy jedynie snuć domysły.

Na koniec przypominamy, że w obecnym Assassin’s Creed Origins mamy strój Dress of the Northern Realm, który nawiązuje do celtyckich klimatów (screen z początku newsa). Teraz fani serii zaczną gadać, że jest to zajawka nadchodzącego Assassin’s Creed: Ragnarok!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 (KOMENTARZE) “Wpadka, która może ujawniać nową odsłonę Assassin’s Creed!

 • 7 lutego 2018 at 17:13
  Permalink

  Co to za głupoty. Tydzień temu wszyscy pisali że nowy Asasyn będzie w Japonii lub Chinach .

  Reply
 • 6 lutego 2018 at 23:03
  Permalink

  Sam powiedzial ze to jego wlasny projekt , to nie jest gra tylko jego projekt “Personal Project”

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: