Duży gameplay prezentujący nową grę Ubisoftu na konsoli Xbox One X

Duży gameplay prezentujący nową grę Ubisoftu na konsoli Xbox One X
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy PS4 XOne

W sieci wylądował obszerny gameplay z Assassin’s Creed Origins, który został zarejestrowany na Xbox One X. Pamiętajcie jednak, że to jeszcze wczesna wersja gry, zatem może nie prezentować ostatecznego wyglądu.

Podczas blisko 20 minut będziemy świadkami jednej z misji, podczas której nasz asasyn przemierza drogę do celu konno, płynąc wpław oraz łodzią, obserwując teren za pomocą orła i oczywiście walcząc. Spojrzymy ponadto na ekwipunek bohatera.

Pamiętajcie, że Assassin’s Creed Origins w polskiej wersji językowej (napisy) trafi do sprzedaży w dniu 27 października 2017 roku na konsole Xbox OnePlayStation 4 oraz komputery PC.

W grze Assassin’s Creed Origins gracze trafią do starożytnego Egiptu, jednego z najbardziej tajemniczych miejsc w historii ludzkości, które miało wpływ na dalsze dzieje wielu cywilizacji. Kontrolując postać Bayeka, zwanego obrońcą Egiptu, będą mogli odkryć sekrety ukryte w cieniu wielkich piramid, zapomniane legendy, tajemnice ostatnich Faraonów, a także zawartą w utraconych hieroglifach, prawdziwą historię o początkach bractwa Asasynów.

Assassin’s Creed Origins wprowadza do serii nowe elementy rodem z gier RPG-akcji, w których gracze mogą rozwijać swoją postać Asasyna tak jak tego chcą – w wybranym przez siebie kierunku. Nowy system walki zapewnia możliwość atakowania wielu przeciwników jednocześnie, a także używania unikatowych broni w starciach z wybranymi, potężnymi oponentami. W zupełnie nowy sposób rozwiązano misje fabularne, które będą oferować dowolność w sposobie oraz kolejności ich rozwiązywania. Każda z nich będzie opowiadać jakąś historię. Zobrazowany w grze Egipt stanowi różnorodne miejsce do eksploracji. Gracze zwiedzą pustynne piaski Sahary, pełne życia oazy, pożeglują po wodach Morza Śródziemnego, zwiedzą krypty i grobowce Gizy. Wszędzie tam będą mogli zmierzyć się z różnorodnymi przeciwnikami, wliczając w to dzikie zwierzęta.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie