Assassin’s Creed Odyssey brzmi świetnie. Oto główny motyw z gry

Assassin’s Creed Odyssey brzmi świetnie. Oto główny motyw z gry
Newsy PC PS4 XOne

Jeśli nie możecie doczekać się kolejnej odsłony serii z asasynami w roli głównej, już dzisiaj możecie poczuć klimat gry odpalając utwór zatytułowany „Legend of the Eagle Bearer”, który będzie przewodnim motywem w produkcji.

W październiku posiadacze komputerów PC oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One jeszcze raz odwiedzą uniwersum Assassin’s Creed. Nowa część, z podtytułem Odyssey, przeniesie nas do Grecji.

Ubisoft pozwala nam już teraz posłuchać głównego motywu z Assassin’s Creed Odyssey, który brzmi naprawdę przyzwoicie. Utwór Legend of the Eagle Bearer od razu wpada w ucho i został nagrany przez The Flight, które wcześniej stworzyło ścieżki dźwiękowe np. do Obcy: Izolacja oraz Horizon Zero Dawn. Jakie by Assassin’s Creed Odyssey nie było pod względem technicznym na premierę (a wierzymy, że Ubisoft da radę!), soundtrack z pewnością będziemy słuchać z wielka przyjemnością.

Assassin’s Creed Odyssey to gra-usługa z częstymi aktualizacjami

Ubisoft nazywa Assassin’s Creed Odyssey grą usługą i twierdzi, że właśnie taki model jest pożądany przez graczy. Z czym to się wiąże?

Ubisoft stawia przy Assassin’s Creed Odyssey na częste aktualizacje. Na łamach serwisu GamesIndustry, dyrektor wykonawczy firmy, Alain Corre, zdradził, że produkcja będzie otrzymywała nową zawartość co tydzień.

 Pomysł z Odyssey polega na tworzeniu nowych treści co tydzień, aby była to żywa przygoda dla fanów. Zawsze będzie coś nowego, coś świeżego i coś, co użytkownicy mogą odkryć i docenić – zaznacza Alain Corre.

Nie wiadomo przy tym, czy chodzi tylko o darmowe drobnostki, czy również w ramach takich update’ów pojawią się płatne DLC. Bardzo możliwe, że będzie to miks zawierający w sobie zarówno płatną, jak i darmową zawartość.

Assassin’s Creed Odyssey – informacje, szczegóły

Assassin’s Creed Odyssey akcja toczy się w starożytnej Grecji w piątym wieku przed naszą erą – w trakcie Wojny Peloponeskiej pomiędzy Spartą a Atenami. W ręce graczy oddani zostają Alexios lub Kasandra. To najemnicy o spartańskim pochodzeniu, skazani na śmierć przez swoją rodzinę w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności. W grze wyruszymy na epicką wyprawę – śledzić będziemy drogę przebytą od młodego banity po legendarnego herosa. Przy okazji odkryjemy prawdę o tajemniczym pochodzeniu głównego bohatera.

Assassin’s Creed: Odyssey gameplay!

Assassin’s Creed Odyssey to ambitna gra role-playing, w której najważniejsze są wybory. Zupełnie nowy interaktywny system dialogów pozwoli nam wybrać własną ścieżkę i wpłynąć na świat, postacie i historię, a tym samym ukształtować przyszłość Grecji. Będziemy mogli też spersonalizować uzbrojenie i swoje wyposażenie, opanować specjalne umiejętności i wziąć udział w ogromnych bitwach pomiędzy Spartą a Atenami, w których pojawią się setki walczących żołnierzy. Powrót walk morskich w rozległym świecie pozwoli graczom płynnie eksplorować otwarte morza, personalizować statek i werbować własną załogę z unikatowymi zdolnościami. Do odkrycia jest cała Grecja – od nieskazitelnych plaż po tętniące życiem miasta, od zaśnieżonych górskich szczytów po głębiny Morza Egejskiego. Podczas gry będziemy mogli spotkać znane postacie z historii starożytnej Grecji oraz mitycznych bohaterów.

Niestandardowe wersje Assassin’s Creed Odyssey

  • W cyfrowej Deluxe Edition gracze otrzymają podstawową wersję gry oraz Pakiet Deluxe, zawierający dodatkowe pakiety wyposażenia, pakiet morski, punkty doświadczenia i premie drachm.
  • Cyfrowa Gold Edition zawierać będzie podstawową wersję gry i przepustkę sezonową z dostępem do wszystkich rozszerzeń fabularnych. Dzięki niej gracze uzyskają dostęp do gry na trzy dni przed premierą tj. 2 października.
  • Fizyczna Gold Edition zawierać będzie podstawową wersję gry i przepustkę sezonową z dostępem do wszystkich rozszerzeń fabularnych.
  • Cyfrowa Ultimate Edition zawierać będzie podstawową wersję gry, przepustkę sezonową z dostępem do wszystkich rozszerzeń fabularnych oraz pakiet Deluxe. Prócz tego, grazapewni dostęp natrzech dni przed premierą gry, tj. 2 października.

Fani, którzy zamówią Assassin’s Creed Odyssey przed premierą, otrzymają misję dodatkową Niewidomy władca. Dzięki tej misji poznamy tajemniczego podróżnika, który okaże się być kimś więcej niż początkowo się wydawało.

Premiera Assassin’s Creed Odyssey będzie miała miejsce 5 października 2018 roku na PC, PS4 i Xbox One.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie