Assassin’s Creed Odyssey – darmowy dodatek z nową historią jeszcze w grudniu

Assassin’s Creed Odyssey – darmowy dodatek z nową historią jeszcze w grudniu
Filmiki z gier Gry za darmo Newsy PC PS4 XOne

Ubisoft ujawnia atrakcje, jakie czekają na fanów Assassin’s Creed Odyssey do końca tego roku. Oto szczegóły oraz zwiastun.

Dopiero co otrzymaliśmy darmowe DLC z misją Dziedzictwo Pierwszego Ostrza, a już na horyzoncie czeka kolejna przygoda. Następna część Zaginionych opowieści z Grecji to spotkanie ze słynnym rzeźbiarzem Polikletem w Arkadii.

Assassin’s Creed Odyssey – nowa misja i atrakcje na grudzień

W taki oto sposób Ubisoft opisuje nadchodzącą historię: Co zrobisz, gdy okaże się, że pewna wioska czci cię jak boga? Porozmawiaj ze słynnym rzeźbiarzem Polikletem w Arkadii, w trzeciej odsłonie Zapomnianych mitów, by dowiedzieć się więcej. By zacząć, udaj się do regionu Elis. Pierwsze zadanie nazywa się „Miara człowieka” i radzimy przed jego rozpoczęciem osiągnąć 35. poziom. Nie obawiaj się, to zadanie fabularne będzie dostępne przez cały czas od epizodu 5.

Ponadto do gry trafi Niebiański Pakiet, w którym znajdziemy zestaw wyposażenia, upiornego rumaka i nową broń. Będzie również morska wersja Niebiańskiego Pakietu, który odmieni nasz wizerunek na szerokich wodach i ma zawierać nowy projekt statku, motyw załogi i galion.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie