Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Assassin’s Creed Odyssey – darmowy dodatek z nową historią jeszcze w grudniu

Ubisoft ujawnia atrakcje, jakie czekają na fanów Assassin’s Creed Odyssey do końca tego roku. Oto szczegóły oraz zwiastun.

Dopiero co otrzymaliśmy darmowe DLC z misją Dziedzictwo Pierwszego Ostrza, a już na horyzoncie czeka kolejna przygoda. Następna część Zaginionych opowieści z Grecji to spotkanie ze słynnym rzeźbiarzem Polikletem w Arkadii.

Assassin’s Creed Odyssey – nowa misja i atrakcje na grudzień

W taki oto sposób Ubisoft opisuje nadchodzącą historię: Co zrobisz, gdy okaże się, że pewna wioska czci cię jak boga? Porozmawiaj ze słynnym rzeźbiarzem Polikletem w Arkadii, w trzeciej odsłonie Zapomnianych mitów, by dowiedzieć się więcej. By zacząć, udaj się do regionu Elis. Pierwsze zadanie nazywa się „Miara człowieka” i radzimy przed jego rozpoczęciem osiągnąć 35. poziom. Nie obawiaj się, to zadanie fabularne będzie dostępne przez cały czas od epizodu 5.

Ponadto do gry trafi Niebiański Pakiet, w którym znajdziemy zestaw wyposażenia, upiornego rumaka i nową broń. Będzie również morska wersja Niebiańskiego Pakietu, który odmieni nasz wizerunek na szerokich wodach i ma zawierać nowy projekt statku, motyw załogi i galion.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%