Assassin’s Creed Empire ma „wielki potencjał na zrewolucjonizowanie marki”

Assassin’s Creed Empire ma „wielki potencjał na zrewolucjonizowanie marki”
Newsy

Ubisoft mocno wierzy w swój nowy projekt i daje sobie dużo czasu na produkcję.

Serwis Gamepur, który powołując się na źródła bliskie Ubisoftowi podaje, że szef wydawnictwa Yves Guillemont nie śpieszy się z wydaniem kolejnej nowej odsłony Assassin’s Creed. Nie jest pewne, że gra w ogóle będzie dostępna w 2017 roku. Dla przypomnienia dodamy, że w tym roku po raz pierwszy od wielu lat nie zobaczymy cyklicznie wydanej odsłony Assassin’s Creed. Na pocieszenie dostępna będzie Kolekcja Ezio, zawierająca trzy pierwsze części gry Assassin’s Creed z wymienionym bohaterem (więcej informacji znajdziecie poniżej).

Yves Guillemot chce, aby kolejne AC było produkcją wyjątkową, więc gra ukaże się dopiero wtedy, kiedy będzie w pełni ukończona (według nieoficjalnych doniesień, gra ma mieć podtytuł Empire). Według szefa Ubisoftu, produkcja ma wielki potencjał na zrewolucjonizowanie marki, dzięki czemu przeniesie serię na nowy poziom. Ile w tym prawdy, przekonamy się nie prędzej niż w przyszłym roku. Ze względu na tak ambitne plany, Ubisoft nie zdecydował się wydać w tym roku nowego Assassin’s Creeda.

Co sądzicie o takim podejściu wydawcy do serii? Dajcie koniecznie znać w komentarzach pod tekstem.

Assassin’s Creed: The Ezio Collection – edycja kolekcjonerska za 350 zł

Assassin’s Creed: The Ezio Collection zadebiutuje na konsolach PlayStation 4 i Xbox One 17 listopada, lecz już teraz możemy składać zamówienia przedpremierowe na pakiecik również w specjalnym wydaniu dla kolekcjonera.

W zdobionym opakowaniu znajdziemy kilka dodatków, z których najbardziej wyróżnia się popiersie bohatera Ezio Auditore da Firenze. Poniżej znajdziecie grafikę przedstawiającą całą kolekcjonerkę oraz spis jej zawartości. Za takie przyjemności zapłacimy w sklepie Ubisoftu niecałe 80 euro, czyli blisko 350 zł. Waszym zdaniem warto?

Przypominamy, że Assassin’s Creed: The Ezio Collection będzie zawierał odświeżone wersje trzech gier: Assassin’s Creed 2Assassin’s Creed Brotherhood oraz Assassin’s Creed Revelations. Ponadto do kolekcji dodawany będzie zestaw filmów Assassin’s Creed: Lineage.

Assassin’s Creed: The Ezio Collection
Assassin’s Creed: The Ezio Collection
  • Płyta z Assassin’s Creed: The Ezio Collection
  • Figurka przedstawiająca popiersie Ezio
  • 3 ekskluzywne litografie
  • Ścieżka dźwiękowa (40 utworów na dwóch płytach)
  • Kolekcjonerskie opakowanie

Assassin’s Creed: The Ezio Collection vs oryginał z PC. Porównanie grafiki

Jak można się domyślić, nowe wersje otrzymają lepszą grafikę, a jak wynika z porównania przygotowanego przez YouTube’ra skrywającego się za pseudonimem Cycu1, poprawa będzie rzeczywiście spora.

Na poniższym filmiku zobaczycie (na przykładzie Assassin’s Creed 2) te same sceny w nowych szatach oraz starych i przenoszonych przez wersję PC w maksymalnych ustawieniach oraz z wyłączonym efektem rozmycia. Różnice od razu rzucają się w oczy, zatem nie ma co się rozpisywać, tylko oglądać!

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie