Assassin’s Creed Chronicles: China wychodzi z mroku! Co wiemy o nowej grze?

Tytuł będzie dostępny dla osób, które zdecydują się na season pass do nadchodzącego Unity.

Przepustka Sezonowa do Assassin’s Creed: Unity zapowiada się niezwykle interesująco. Najciekawszym smaczkiem wydaje się być Assassin’s Creed Chronicles: China. – To zupełnie nowa gra dostępna w formie cyfrowej – zaznacza Ubisoft. Wszystko w egzotycznym stylu graficznym, którego dotąd w cyklu o Asasynach nie widzieliśmy.


Assassin’s Creed Chronicles: China przeniesie nas do XVI-wiecznych Chin. Bohaterką historii będzie Shao Jun, który jest ostatnim Asasynem chińskiego Bractwa.

To jednak nie wszystko. Season pass nagrodzi graczy dodatkiem Dead Kings, który opowiada historię Arno po wydarzeniach z Assassin’s Creed: Unity. Akcja DLC rozegra się w Sant-Denis, mieście nieopodal Paryża. Wspomniane miejsce jest bardzo mroczne i ma znacznie różnić się od lokacji, jakie zobaczymy w podstawowej wersji Unity.

Pod ulicami miasta znajduje się skomplikowana plątanina tuneli nekropolii, gdzie kryją się starożytne zagadki oraz zupełnie nowi wrogowie, Łupieżcy – zaznacza Alex Amancio, dyrektor kreatywny przy Assassin’s Creed: Unity.

Przepustka sezonowa zapewni nam także całkowicie nowy oręż. Będzie Broń Gilotynowa, która strzela wybuchowymi pociskami, a jeśli przeciwnik podejdzie bliżej, wykorzystamy umieszczone na niej ostrze. Dodatek Dead Kings ma być najbardziej mroczną opowieścią, z jaką mieliśmy do czynienia w uniwersum Assassin’s Creed.

Oprócz tego przepustka sezonowa zaoferuje trzy nowe misje (Amerykański więzień, Zabity przez naukę oraz Chemiczna rewolucja). Twórcy obiecują nam, ze spotkamy też nowe postacie historyczne oraz rozwiążemy zagadkę tajemniczych morderstw. Dodatkowo do naszego ekwipunku wpadnie 30 nowych przedmiotów!

Assassin’s Creed Unity – przepustka sezonowa

Przypominamy, że data premiery Unity nastąpi 13 listopada. Zagrają posiadacze PC oraz konsol nowej generacji: PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł będzie przeznaczony jedynie dla osób dorosłych. Dlaczego? Przez przemoc, prostytutki i przekleństwa.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 Shares
Share1
+1
Tweet