Assassin’s Creed 3 Remastered. Premiera i duże zmiany wizualne

Ubisoft zdradza, jakich usprawnień doczeka się Assassin’s Creed 3 Remastered, który jest częścią przepustki sezonowej do Assassin’s Creed Oddysey, lecz zostanie wydany również samodzielnie.

Jeśli zaopatrzyliście się w season pass do najnowszego Assassin’s Creed Oddysey, dostaniecie bez dodatkowych opłat odświeżoną odsłonę Assassin’s Creed 3. Remaster pojawi się także jako osobny produkt, lecz stanie się to dopiero w marcu 2019 roku.

Ubisoft ujawni, jakie poprawki zostały wprowadzone w wersji Remastered:

Odświeżony Assassin’s Creed 3 to gra zoptymalizowana z myślą o systemach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC. Gra oferuje teraz tryb 4k oraz funkcję HDR na PS4 Pro, Xbox One X i PC, rozdzielczość 1080p na konsolach PS4 i Xbox One, wyższą rozdzielczość tekstur, nowy system renderowania oświetlenia, a oprócz tego szereg innych graficznych poprawek. Poza tym, w odpowiedzi na spostrzeżenia graczy została też poprawiona mechanika rozgrywki, a niektóre jej funkcje przeprojektowano lub zmieniono.

  • Ustawienia rozdzielczości pozwalają teraz zagrać w trybie 4K z funkcją HDR na konsolach PS4 Pro, Xbox One X oraz na komputerach PC, i w rozdzielczości 1080p na konsolach PS4 and Xbox One.
  • Wyższa rozdzielczość tekstur
  • Nowe modele postaci
  • Nowy system renderowania oświetlenia: renderowanie oparte o fizykę gry
  • Gęstsze tłumy, bogatsze środowisko gry oraz efekty graficzne

Ubisoft opublikował również informacje odnośnie zawartości, jaka wchodzi w skład zremasterowanej wersji gry Assassin’s Creed 3:

  • Misje Benedicta Arnolda – Seria czterech wspomnień opowiadających o tym, jak Asasyn Connor starał się zdemaskować plan Benedicta Arnolda przekazania kontroli nad West Point armii brytyjskiej.
  • Pakiet Ukryte Sekrety – 3 misje zapewniające dodatkową godzinę rozgrywki, które zabiorą gracza na wyprawę do ruin Majów i w rejs po pełnym morzu. Każda ukończona misja nagradzana jest nowym uzbrojeniem w grze. Gracze otrzymają też dwie skórki dla trybu jednoosobowego, w tym oryginalny mundur kapitana Aquili oraz tradycyjny strój Asasyna z kolonii
  • Tyrania Króla Waszyngtona (wszystkie części: Hańba, Zdrada, Zbawienie) – Trzyczęściowa opowieść przedstawiająca alternatywny scenariusz, w którym George Waszyngton, obłąkany żądzą nieograniczonej władzy, porzuca stanowisko prezydenta, by stać się królem-tyranem. W tym alternatywnym świecie, Connor występuje jako Ratonhnhakéton. Ponieważ nigdy nie został Asasynem, musi stawić czoła nowym wyzwaniom, posiąść umiejętności, które pozwolą mu obalić obłąkanego Waszyngtona i raz na zawsze odzyskać wolność dla jego ojczyzny.
    Assassin’s Creed Liberation Remastered (pełna gra) – opowiada o niezapomnianej przygodzie, która zabierze Aveline z zatłoczonych ulic Nowego Orleanu, przez mokradła pełne upiorów voodoo, aż do pradawnych ruin Majów. Ta gra również obsługuje tryb 4K na konsolach Xbox One X i PS4 Pro oraz rozdzielczość 1080 na konsolach Xbox One i PS4 wraz z poprawionym oświetleniem i efektami graficznymi.

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: