Zbliża się darmowy weekend z Asassin’s Creed Valhalla. Na których platformach będzie można zagrać?

Assassin's Creed Valhalla - Eivor
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Nie mieliście okazji zagrać jeszcze w Assassin’s Creed Valhalla? Chcielibyście sprawdzić, jak działa produkcja na Waszym PC albo po prostu ograć coś w weekend na konsoli? Tak się składa, że niebawem będziecie mogli przez kilka dni kompletnie za darmo przetestować wymieniony tytuł.

Na oficjalnym profilu Assassin’s Creed na Twitterze pojawiła się wieść dotycząca dalszego rozwojeu Valhalli. Wynika z niej m.in. to, że od 24 (czwartek) do 28 lutego (poniedziałek) będziecie mogli zagrać za darmo na większości platform, gdzie dostępna jest gra.

Assassin’s Creed Valhalla – darmowy weekend. Na jakichś platformach zagramy?

  • PC (Epic Games Store, Ubisoft Connect)
  • Xbox One
  • Xbox Series X i Xbox Series S
  • PS4
  • PS5

Uprzedzę ewentualne pytania o darmowy weekend na Steam – gry w tym sklepie w ogóle nie da się zakupić, w związku z czym promocja tam nie obowiązuje. Mimo to na PC macie do wyboru dwie inne platformy – Epic Games Store oraz Ubisoft Connect, więc dobrze, że przynajmniej zaoferowano taki wybór.

Oczywiście zebrane postępy zostaną przypisane do Waszych kont, więc jeśli spodoba się Wam produkcja Ubisoftu, nic nie stoi na przeszkodzie, byście później zakupili AC Valhalla i kontynuowali zdobyte postępy.

Jeśli chcecie być na bieżąco z najlepszymi promocjami i ofertami związanymi z grami wideo, polecam regularnie zaglądać do Działu Promocji. Dzięki temu nie powinniście nigdy przegapić okazji na granie za darmo lub zakup gier wideo w naprawdę korzystnych cenach.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie