Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Arnold Schwarzenegger w nowym serialu na Netflix

Serial w którym zagra Arnold Schwarzenegger na Netflix będzie dotyczył tematyki szpiegowsko-przygodowej.

Akcja ma rozgrywać się w różnych częściach świata. Wiemy też, że aktor wcieli się w rolę ojca, natomiast Monica Barbaro zagra jego córkę. Schwarzenegger ma pełnić funkcję producenta wykonawczego projektu, natomiast twórcą telewizyjnego cyklu ma zostać Nick Santora, odpowiedzialny m.in. za film Skorpion.

Póki co wszelkie pozostałe szczegóły dotyczące serialu są owiane tajemnica. Mając jednak na względzie aktorskie doświadczenie Arniego, powinniśmy spodziewać się udanego widowiska.

Austriacko-amerykańska gwiazda Hollywood parała się wieloma zajęciami w swoim życiu. Postać tą znamy z pamiętnych ról, takich jak Terminator, Commando, Predator, Uciekinier czy Gliniarz w przedszkolu. Arnold był również politykiem, dwukrotnie pełniąc funkcję gubernatora Kalifornii z ramienia partii republikańskiej.

Które oblicze Arniego wspominacie najcieplej? Gdy wcielił się w odważnego Conan Barbarzyńcę, kiedy był bezdusznym cyborgiem czy agentem komórki kontrwywiadu USA w produkcji Prawdziwe kłamstwa?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się