Argylle z Henrym Cavillem na pierwszych zdjęciach. Uwagę przykuwa zwłaszcza… fryzura aktora

Henry Cavill w filmie Kryptonim U.N.C.L.E.
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi

Pojawiają się pierwsze zdjęcia z nadchodzącego Argylle Matthew Vaughna. Uwagę internautów przykuła zwłaszcza… fryzura Henry’ego Cavilla.

Nie da się ukryć, że aktor we fryzurze z planu wygląda… specyficznie (choć sytuacja nie przebije afery z doklejonymi wąsami Supermana). Na tyle specyficznie, że to na tym najbardziej skupiają się fani czekający na nowe wieści o filmie. Produkcja tymczasem zapowiada się wyjątkowo ciekawie; opowiada bowiem o szpiegu, który w wyniku amnezji zapomina, kim naprawdę jest. Stopniowo wraca mu jednak pamięć, a wraz z nią – chęć zemsty na dawnych pracodawcach. Sądząc po opisie, jest szansa, żebyśmy jeszcze raz zobaczyli Cavilla w iście bondowskiej roli; w podobną postać wcielił się już w filmie Kryptonim U.N.C.L.E. Reżyser Argylle, Matthew Vaughn, nie unika zresztą podobnych porównań. Jego zdaniem Cavill swoją rolą przekonuje, że jest idealnym kandydatem na agenta 007.

Cavill gra wprawdzie głównego bohatera, lecz obsada nie ogranicza się oczywiście do niego samego. Oprócz niego na ekranach pojawią się m.in. Sam Rockwell, Bryce Dallas Howard, Bryan Cranston, Ariana DeBose, Catherine O’Hara, John Cena, Samuel L. Jackson, Dua Lipa, a także Rob Delaney.

Jak na razie nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera filmu. Tymczasem – zobaczcie, jak prezentuje się wspomniana już fryzura Henry’ego Cavilla na pierwszych zdjęciach:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie