Arcane sezon 2. Teaser z tajemniczą postacią w sieci

Arcane sezon 2 teaser
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Kolejne odcinki popularnego serialu Netflixa zmierzają do streamingu. Producent opublikował teaser drugiego sezonu Arcane.

Arcane: League of Legend to bardzo ceniony serial animowany dostępny na platformie Netflix. Akcja dzieje się w dwóch skrajnie różnych miastach: bogatym Piltover oraz biednym Zaun. To w nich ścierają się również magiczne technologie oraz przede wszystkim dwie siostry.

Serial zadebiutował w listopadzie 2021 roku, chociaż miał pojawić się wcześniej. Ze względu na COVID-19, przesunięto datę debiutu, ale jednocześnie ujawniono, że 2. sezon jest w drodze.

Arcane sezon 2 – kiedy premiera?

Twórcy serialu opublikowali wczoraj pierwszy teaser drugiego sezonu Arcane, który w krótkim czasie zgromadził ponad 1,2 mln wyświetleń. Dowiadujemy się z niego, że kolejne odcinki zobaczymy w listopadzie 2024 roku.

Arcane sezon 2 – teaser:

Arcane sezon 2 teaser

Na teaserze widać tajemniczą postać podłączoną do futurystycznych urządzeń. 2. sezon Arcane zapowiada się dość mrocznie po wstępnej prezentacji.

Światowy sukces Arcane

Serial doceniony został przez widzów i krytyków na całym świecie. Według serwisu Rottentomatoes, uzyskał aż 100% Tomatometer i 96% od publiczności. Pierwszy sezon podzielony jest na 3 akty, z których każdy ma po 3 odcinki.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie