Pierwszy zwiastun 2. sezonu Arcane. Hit Netfliksa powraca, ale to już koniec

Arcane - zwiastun 2. sezonu. To już koniec | Newsy - PlanetaGracza
Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi Seriale

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun 2. sezonu Arcane. Hitowy serial osadzony w uniwersum League of Legends zakończy się właśnie na nim.

To jeden z najlepszych seriali oryginalnych Netfliksa (trafił przecież na naszą listę!), a zarazem produkcja, której kontynuacji nie mogą doczekać się widzowie, którzy nie tylko są fanami uniwersum LoL.

Arcane – mamy zwiastun 2. sezonu!

Mam dwie informacje – dobrą i złą. Pierwsza jest taka, że w sieci już teraz można podziwiać przepiękny serial Arcane w pierwszych oficjalnych ujęciach z 2. sezonu. Historia zapoczątkowana w 2021 roku doczeka się kontynuacji, a widzowie mogą liczyć na podsumowanie losów wszystkich zaprezentowanych bohaterów. No właśnie – “podsumowanie”.

Zła wiadomość jest bowiem taka, że to już koniec. Netflix wraz z Riot Games potwierdzili, że drugi sezon hitu będzie zarazem ostatnim, a twórcy nie będą pracować nad kolejnymi sezonami. Tak szybkie zakończenie niezwykle popularnego serialu może dziwić. Z drugiej strony twórcy nie ukrywają, że mają swoje własne pomysły na to, jak kontynuować przedstawianie uniwersum LoL-a na polu seriali.

Współtwórca produkcji Christian Linke daje jednak promyk nadziei. Jak podaje The Gamer, jego zdaniem “to dopiero początek większej podróży fabularnej” i że twórcy będą kontynuować współpracę ze studiem animacji Fortiche. Teraz, po zwieńczeniu sagi Jinx i Vi, ruszą w kierunku nowych bohaterów, dobrze znanych graczom.

Źródło: YouTube + The Gamer

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie