Aragami w ofercie Techlandu

Aragami w ofercie Techlandu
Filmiki z gier Newsy PC PS4 Wideo

Co powiecie na Tenchu w Cel-shading?

Wydawnictwo Techland ogłasza, że wyda na polskim rynku Aragami – wyjątkową grę hiszpańskiego studia Lince Works. Tytuł trafi na rynek już 4 października w cenie 69,90 zł (wersja na PC) oraz 99,90 zł (PlayStation 4).

Aragami to skradanka, w której akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Gracz wciela się w tytułowego Aragami – ducha posiadającego umiejętność kontrolowania cieni. Wojownik powraca zza grobu, wezwany przez dziewczynę imieniem Yamiko. Aby poznać tajemnicę swojej przeszłości, Aragami musi zmierzyć się z armią Światła i pomóc uwięzionej w wieży w mieście Kyuryu niewiaście.

Wydawnictwo Techland po raz kolejny zadba o polskich graczy i wprowadzi na nasz rynek wzbogaconą edycję. W wersji PC nabywcy wraz z grą otrzymają cyfrowe dodatki: dzienniki dewelopera, artbook oraz ścieżkę dźwiękową, stworzoną przez studio Two Feathers, odpowiedzialne m.in. za muzykę w grach z serii Angry Birds.

Aragami czerpie garściami z kultowego Tenchu, które zapoczątkowało gatunek zwany skradankami, oraz późniejszych jego naśladowców takich jak Mark of the Ninja czy Dishonored. Rozgrywka charakteryzuje się nieliniowością – każdą misję można ukończyć na wiele sposobów. Do dyspozycji gracza zostanie oddanych szereg technik cichej eliminacji – możliwość tworzenia odwracających uwagę klonów, czarnej dziury, zasysającej przeciwników czy teleportacja między cieniami, które sami stworzymy. Od gracza zależy, czy postawi na zwinne operowanie ostrzem czy pozostanie niewidzialnym, niosącym śmierć widmem.

Źródło: Techland

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia