Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Aplikacja Fallout Pip-Boy już do sprawdzenia na Androidzie oraz iOS

Bethesda udostępniła darmowy programik, który ma współgrać z nadchodzącym Fallout 4.

Aplikacja przemieni naszego smartfona w ekranik interfejsu Pip-Boy 3000, czyli urządzenia pełniącego w najnowszej odsłonie Fallout bardzo ważna funkcję. Sprawdzimy na nim nie tylko dostępne opcje, lecz również przejrzymy mapę świata czy pobawimy się przy mini-gierkach.

Aplikacja osiągnie pełną funkcjonalność w dniu premiery Fallout 4, czyli 10 listopada. Jednak już teraz możecie sprawdzić wersję demo, która jest do pobrania na system Android oraz iOS. Na poniższym filmiku możecie podejrzeć, jak programik prezentuje się w akcji.

Najfajniejsza zabawa czeka oczywiście osoby, które zamówiły wersję limitowaną Fallout 4. Znajduje się w niej replika zakładanego na rękę Pip-Boy’a 3000, w którą wkładamy smartfona, dzięki czemu mamy funkcjonalny gadżet prosto z postapokaliptycznego świata Fallout 4. Unboxing takiej wypasionej edycji możecie obejrzeć w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się