Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Apex Legends z trybem solo

Nadciąga spora zmiana w popularnej grze. Jak przyjmą ją gracze i czy tryb ten jest potrzebny?

Respawn Entertainment wprowadza nowy element rozgrywki do Apex Legends pod postacią rozgrywki dla jednego gracza, a nie jak do tej pory, tylko w drużynie. Oczywiście nie oznacza to trybu kampanii bez połączenia z siecią. Nadal najważniejszym elementem gry będą walki z innymi graczami, natomiast nie będzie już konieczności rozgrywki z dwoma kompanami w drużynie.

Rozgrywka w trybie solo będzie możliwa od 13 do 27 sierpnia w ramach wydarzenia The Iron Crown Collection. Nie jest więc pewne, czy tryb dla jednego gracza zagości w grze na stałe, ale jest spore prawdopodobieństwo, że jeśli spodoba się graczom, producent go zostawi. Zresztą Apex Legends to gra społecznościowa, mamy więc nadzieję, że Respawn będzie brał pod uwagę opinię użytkowników. Tym bardziej, że już od dawna o takim trybie się mówiło.

Apex Legends nie straci ducha?

Nie da się ukryć, że Apex Legends od początku stawiało na rozgrywkę drużynową, co jest do tej pory jej ogromnym atutem. Widać, że gra była od początku tworzona właśnie po to. W produkcji od Respawn Entertainment nie brakuje wskrzeszania członków drużyny, zaznaczania punktów na mapie w tym oznaczania broni i innych sprzętów, a także dzielenia się łupem. Wszystkie te rozwiązania są bardzo dobrze w grze dopracowane, dzięki czemu zdobyła ona spore uznanie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się