Apex Legends patch 1.1 wprowadza sporo przydatnych zmian. Oto lista

Gracze mogą od teraz lepiej dobierać swoich kompanów do grania. Do sieci trafiła właśnie najnowsza aktualizacja do Apex Legends o numerze 1.1.

Apex Legends to bez wątpienia hit tego roku. Ten darmowy battle royale podbił serca milionów graczy na całym świecie i widać, że ma apetyt na kolejny kamień milowy jeśli chodzi o liczbę użytkowników.

Dziś twórcy ogłosili, że w sieci wylądowała nowa aktualizacja do Apex Legends o numerze 1.1. Co takiego zmienia? Całkiem sporo.

Apex Legends patch 1.1. Lista zmian

W skrócie twórcy dorzucili możliwość grania z osobami ze składu, z którym ostatnio graliście. To ułatwienie dla tych, którym udało się znaleźć ciekawy team w ostatniej rozgrywce. Ponadto w końcu pojawiła się możliwość wyciszenia mikrofonu w trakcie wyboru Legendy.

Dodatkowo gracze mają ulepszoną opcję zgłaszania osób, które oszukują. Patch 1.1 do Apex Legends wprowadza także mniejsze poprawki do gry i eliminuje niektóre błędy.

Patch 1.1 do Apex Legends:

– Dodaje możliwość grania z ostatnim składem, z którym grałeś. Po meczu widać przycisk w lobby, który wyświetla ostatnie dwie osoby, z którymi grałeś z możliwość ponownego dodania ich do składu.
– Dodatkowe opcje do zgłaszania oszustów.
– Przycisk wyciszania w trakcie wyboru Legendy.
– Przycisk Report Player na PC daje możliwość wyboru pomiędzy Oszustwo a Inne.
– Mniejsze ulepszenia do UI i modyfikacji Legendy.
– Możliwość wyłączania podświetlania peryferiów w klawiaturze i myszce.
– Gra może informować o błędach podając czy chodzi o przeciążenie pamięci lub procesora albo o problemy z podkręconymi podzespołami lub przegrzaniem.
– Poprawa stabilności gry.
– Poprawki dla Banner Pass i Banner Cards.

Miejmy nadzieję, że poprawki 1.1 dla Apex Legends nieco zmienią rozgrywkę. Zwłaszcza możliwość zapraszania poprzednich towarzyszy broni brzmi ciekawie.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: