Antman and the Wasp

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Zakończono zdjęcia do Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Zakończono już zdjęcia do filmu Ant-Man and the Wasp: Quantumania. Informację podał reżyser projektu, Peyton Reed.

Choć uniwersum Marvela jest już niezwykle rozbudowane, stale dochodzą do niego kolejne filmy. Ta zasada dotyczy również serii Ant-Man, której 3. część zobaczymy w 2023 roku. Reżyser obrazu poinformował już, że zakończyły się zdjęcia do produkcji:

W Ant-Man and the Wasp: Quantumania powrócą: Paul Rudd jako Ant-Man, a także Evangeline Lilly w roli Wasp. Oprócz nich na ekranach zobaczymy m.in. Kathryn Newton, Michelle Pfeiffer oraz Michaela Douglasa.

Cieszymy się, że możemy podać nieco lepszą informację o filmie Ant-Man 3 niż do tej pory. Poprzednio pisaliśmy bowiem, że premiera tytułu będzie opóźniona, choć na szczęście tylko o kilka miesięcy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 63 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible49%