Kogo zagra Bill Murray w Ant-Man and the Wasp: Quantumania? Jest kilka teorii

Evangeline Lilly i Paul Rudd w filmie Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaAnt-Man and the Wasp
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Uniwersum

O filmie Ant-Man and the Wasp: Quantumania nie wiadomo jeszcze zbyt wiele, dlatego plotka na temat ewentualnej roli Billa Murraya naprawdę podgrzała emocje.

Zdjęcia do filmu już zakończono, jednak ekipa nadal nie zdradza zbyt wiele na temat produkcji. O udziale Billa Murraya było już wiadomo, ponieważ sam aktor potwierdził to w jednym z wywiadów. Przez długi czas jednak nie było wiadomo, w kogo się wcieli. Choć ta informacja nadal nie jest pewna, są już spekulacje dotyczące roli Murraya.

Jedną z teorii jest, że znany aktor wcieli się w ojca Scotta Langa, czyli tytułowego Ant-Mana. Różne niezależne od siebie źródła mają jednak inne informacje na ten temat. Portal Illuminerdi twierdzi bowiem, że Murray zagra przedstawiciela rasy K’aitian, Krylara. W takiej sytuacji nie byłby powiązany bezpośrednio z Ant-Manem, lecz pochodziłby z innego multiwersum.

W Ant-Man and the Wasp: Quantumania pojawi się wielu doskonałych aktorów. Główne role otrzymali Paul Rudd i Evangeline Lilly, oprócz nich na ekranach zagoszczą m.in. Michael Douglas, Michelle Pfeiffer, Kathryn Newton, Jim Carrey, a także Jonathan Majors jako główny przeciwnik. Premierę filmu zaplanowano na 17 lutego 2023 roku.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie