Odbierajcie kultową grę za darmo. Nowość w Prime Gaming

Amazon Prime Gaming z nową darmówką | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

W Amazon Prime Gaming pojawiła się nowa gra do odebrania. To odświeżona wersja kultowej pozycji z lat 80., czyli Missile Commander Recharged.

Amazon Prime Gaming nie przestaje oferować graczom kolejnych gier za darmo. Za darmo, pod warunkiem że macie wykupioną subskrypcję Prime. Ta na szczęście nie kosztuje wiele, bo za 50 zł rocznie możecie otrzymać nie tylko darmowe gry i przedmioty, ale i dostawę bez opłat oraz obszerną platformę Prime Video.

Amazon Prime Gaming z kolejną grą za darmo

Subskrybenci ostatnio mogli już poznać pełną rozpiskę nowości w lutym. Jeżeli jeszcze nie wiecie, jakie nowe darmówki przygotował Amazon, polecam zajrzeć do naszego artykułu. Przez cały miesiąc będziemy dostawać kolejne gry do odebrania. Jedne z formie kodu na Epic Games Store, inne na GOG-a, a jeszcze inne na platformę Amazona. Niemniej warto na bieżąco śledzić sytuację i nie zapomnieć o odbieraniu nowych tytułów.

Kolejnym jest Missile Commander Recharged. Nie wiem, czy ten tytuł coś Wam mówi, ale jeśli nie, to już spieszę z wyjaśnieniem. W latach 80. niezwykle popularne były gry typu shoot’em-up. Jednym z największych był właśnie Missile Commander. Gracze na sprzętach Atari (i nie tylko, bo gra trafiła m.in. ma GameBoy’a) bronili miast przed nadlatującymi międzykontynentalnymi rakietami.

Po wielu latach od debiutu pierwowzoru Atari wróciło do arcade’owego klasyka w formie wersji Recharged. Na pierwszy rzut oka nie ma ona zbyt wiele wspólnego z oryginałem, ale to tylko grafika. W rzeczywistości mówimy o tej samej dającej tony frajdy pozycji. I teraz abonenci Amazon Prime Gaming mogą dostać ją za darmo.

To jeszcze nie koniec darmówek. W kolejnych tygodniach dostaniemy ich więcej, a cały czas Amazon rozdaje również dodatki i przedmioty do popularnych gier nie tylko sieciowych.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie