Oferta Amazon Prime Gaming na sierpień wyciekła do sieci

Amazon Prime Gaming czerwiec 2023 - aż 13 gier za darmo do odebrania
Newsy PC

Wygląda na to, że poznaliśmy ofertę Amazon Prime Gaming na sierpień. Do graczy trafi kilka produkcji, w tym strategiczny klasyk od Blizzard.

Nie liczcie jednak, że w najbliższym miesiącu zgarniecie duże hity pokroju Mass Effect Legendary Edition czy Need for Speed: Heat. Wkrótce do oferty Prime Gaming trafią mniej popularne, ale za to bardzo dobre gry.

Oto tytuły, które odbierzecie w ramach Amazon Prime Gaming na sierpień:

  • Beasts of Maravilla Island
  • Recompile
  • ScourgeBringer
  • StarCraft: Remastered
  • Zak McKracken and the Alien Mindbenders

Część wymienionych produkcji najpewniej będzie dostępna z poziomu launchera Amazon. Nie wiadomo, czy w ofercie dostaniemy klucze Battle.net lub Steam.

Źródłem przecieku jest użytkownik MyDealz podpisujący się pseudonimem marques.rear. Ma on na swoim koncie ujawnienie kilku innych ofert, więc możemy go uznać za wiarygodnego informatora. Oczywiście powyższy zestaw gier nie został oficjalnie potwierdzony przez Amazon, więc mimo wszystko warto podchodzić do niego z dystansem.

Prawie wszystkie tytuły cieszą się głównie pozytywnymi recenzjami w serwisie Metacritic. Jedyną odstającą od reszty grą jest Recompile, które zebrało raczej mieszane oceny od recenzentów i graczy.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie