Oferta Amazon Prime Gaming na sierpień wyciekła do sieci

Amazon Prime Gaming marzec 2022
Newsy PC

Wygląda na to, że poznaliśmy ofertę Amazon Prime Gaming na sierpień. Do graczy trafi kilka produkcji, w tym strategiczny klasyk od Blizzard.

Nie liczcie jednak, że w najbliższym miesiącu zgarniecie duże hity pokroju Mass Effect Legendary Edition czy Need for Speed: Heat. Wkrótce do oferty Prime Gaming trafią mniej popularne, ale za to bardzo dobre gry.

Oto tytuły, które odbierzecie w ramach Amazon Prime Gaming na sierpień:

  • Beasts of Maravilla Island
  • Recompile
  • ScourgeBringer
  • StarCraft: Remastered
  • Zak McKracken and the Alien Mindbenders

Część wymienionych produkcji najpewniej będzie dostępna z poziomu launchera Amazon. Nie wiadomo, czy w ofercie dostaniemy klucze Battle.net lub Steam.

Źródłem przecieku jest użytkownik MyDealz podpisujący się pseudonimem marques.rear. Ma on na swoim koncie ujawnienie kilku innych ofert, więc możemy go uznać za wiarygodnego informatora. Oczywiście powyższy zestaw gier nie został oficjalnie potwierdzony przez Amazon, więc mimo wszystko warto podchodzić do niego z dystansem.

Prawie wszystkie tytuły cieszą się głównie pozytywnymi recenzjami w serwisie Metacritic. Jedyną odstającą od reszty grą jest Recompile, które zebrało raczej mieszane oceny od recenzentów i graczy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie