Specjalny prezent od Ubisoft dla subskrybentów Amazon Prime Gaming

Ubisoft+ za darmo przez miesiąc. Odbierzcie świetną subskrypcję
Newsy PC

Już teraz posiadacze subskrypcji Amazon Prime Gaming mogą za darmo odebrać trial Ubisoft+. Kod uprawnia nas do 7-dniowego okresu próbnego.

Ubisoft+ to istniejąca od pewnego czasu subskrypcja – jak się zapewne domyślacie – Ubisoftu. Francuska korporacja nie chce być w tyle i również postanowiła uruchomić swój własny abonament. Nie jest może aż tak okazały, jak katalog Xbox Game Pass czy nowy PS Plus, ale pozwala na zagranie w praktycznie wszystkie gry tego producenta i nie tylko.

Docelowo Ubi oferuje nam dwa poziomy cenowe, które wydają się akurat stosunkowo drogie. Tańszy kosztuje 59,90 zł miesięcznie, a droższy to już koszt 69,90 zł/miesiąc. Dostajemy możliwość ogrywania gier na premierę, ich ulepszone edycje, a w przypadku wyższego progu także dostęp do streamowania ze Stadia. Trochę więc tego jest, ale wielu graczy może nie do końca być przekonanych, czy faktycznie warto inwestować w usługę pieniądze.

Na ratunek przychodzi Amazon Prime Gaming, czyli… inna subskrypcja. Ta jednak kosztuje niecałe 50 zł za rok i pozwala nam nie tylko na oglądanie filmów, programów i seriali, ale także darmową wysyłkę z Amazona i darmowe gry co miesiąc. W tym miesiącu dostaliśmy miły dodatek, czyli możliwość odebrania 7-dniowego triala Ubisoft+. Aby to zrobić, należy zalogować się na nasze konto Amazon, posiadać aktywny abonament i udać się na tę stronę.

Odblokuj 7-dniowy okres próbny dla Ubisoft+ i ciesz się ponad 100 ulubionymi grami Ubisoft na PC z członkostwem Prime! Odbierz swój kod już dziś!

– zachęca nas Ubisoft na Twitterze

Ostatnio Amazon świętował swój Prime Day i rozdawał wiele świetnych gier za darmo. Poznaliśmy również możliwą ofertę na sierpień 2022 i brzmi ona co najmniej ciekawie.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie