Odbierajcie to kultowe RPG i dwie inne gry za darmo z Amazonem

Amazon Prime Gaming - odbierajcie trzy gry za darmo | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Skoro w ubiegłym miesiącu dostaliśmy pierwszą część serii Fallout, to logiczne, że teraz możemy zagrać w drugą. Nowa oferta Amazon Prime Gaming dostępna.

Ofertę Prime Gaming na marzec 2024 znamy już od jakiegoś czasu, więc nie ma mowy o niespodziankach. Przynajmniej pozornie, bo raz na jakiś czas Amazon lubi nagle dorzucać coś nowego do swojego rozdawnictwa. Tym razem mowa jednak o potwierdzonych tytułach, z czego jeden to absolutna klasyka gatunku RPG, czyli Fallout 2.

Trzy gry za darmo z Amazon Prime Gaming

Łącznie do odebrania mamy trzy tytuły. Prócz wspomnianego Fallouta, gracze dostaną przygodową grę o szaliku pod tytułem Scarf. No, może taki opis nie brzmi zachęcająco, ale twórcy stawiają sprawę nieco jaśniej. Jest to więc “to gra przygodowa łącząca łamigłówki i platformy 3D, oferująca alegoryczną podróż przez piękne światy”.

Jest też trzecia propozycja od Amazona, czyli Gravitar: Recharged. Być może fani staroszkolnych tytułów kojarzą tę produkcję – oryginalnie zadebiutowała w 1982 roku na automatach Atari. Szybko stała się sporym sukcesem, bo oferowała kosmiczne bitwy w dość szczątkowej oprawie graficznej, ale z toną wciągającej zabawy. Recharged to jej pełne odświeżenie, z zupełnie nową oprawą, jedynie opierając się na staroszkolnych fundamentach.

Fallout 2 dostaniecie w formie kodu na GOG, Scarf to pozycja do biblioteki Amazon Games, a Gravitar to kod na Epic Games Store.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie