W Amazon Prime Gaming ląduje w maju 6 gier za darmo. Dead Space 2 na liście

W Amazon Prime Gaming ląduje 6 gier za darmo. W maju Dead Space 2
Newsy PC

Platforma została zaktualizowana o darmowe gry. Posiadacze subskrypcji Amazon Prime Gaming otrzymają między innymi Dead Space 2 i klasyka wśród gier przygodowych.

Amazon Prime Gaming maj 2022:

  • Dead Space 2
  • The Curse of Monkey Island
  • Out of Line
  • Mail Mole + 'Xpress Deliveries
  • Cat Quest
  • Shattered Tale of the Forgotten King

Amazon Prime nie kosztuje wiele. Obecnie roczną subskrypcję można zamówić już za 49 złotych. W tej cenie użytkownik dostaje dostęp do filmów i seriali w ramach Amazon Prime, a także Amazon Prime Gaming, czyli usługę z grami. W maju (wzorem chociażby PlayStation Plus czy Xbox Game Pass) gracze mogą liczyć na następujące tytułu wymienione powyżej.

Jak widać lista wygląda interesująco. Zwłaszcza jeśli mowa o Dead Space 2 oraz The Curse of Monkey Island. Ta druga gra to z pewnością świetna propozycja dla fanów klasycznych gier przygodowych. Dead Space 2 z kolei zadowoli wielbicieli horroru.

Jak działa usługa Amazon Prime Gaming?

Amazon Prime Gaming działa podobnie jak platformy typu Steam czy Epic Games. Obecnie dostępna jest wersja Prime Gaming na Windows. Wystarczy zainstalować aplikację i pobierać darmowe gry, logując się za pomocą konta w Amazon Prime.

Gracze, którzy wykupili subskrypcje, otrzymują co miesiąc nie tylko darmowe gry, ale także dodatki do innych produkcji. W usłudze można znaleźć sporo darmowych skinów, broni etc. do popularnych tytułów jak World of Warships, Call of Duty, League of Legends, Overwatch, The Elder Scollrs, Valorant, Fall Guys czy PUBG.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie