Do oferty Amazon Prime Gaming na lipiec zmierzają 4 kolejne gry za darmo

Amazon Prime Gaming na lipiec. 4 kolejne gry za darmo
Newsy PC

Subskrybenci Amazon Prime Gaming wkrótce zgarną kolejne bezpłatne tytuły do swoich bibliotek. Szykujcie się na wysyp darmówek w lipcu.

Tym razem w ofercie zabraknie głośnych hitów, a przynajmniej nie będzie ich na początku miesiąca. Pamiętajcie, że Amazon przygotowało pewną niespodziankę dla graczy z okazji Prime Day.

Potwierdzono, że do oferty Prime Gaming dołączą w lipcu następujące produkcje:

  • Fell Seal Arbiter’s Mask
  • Maniac Mansion
  • Suzerain
  • Fishing North Atlantic

Powyższe tytuły będą dostępne do odebrania już dziś. Nie ujawniono konkretnej godziny startu rozdawnictwa.

Lipiec w Amazon Prime Gaming to ponad 30 gier za darmo

Warto przypomnieć, że przy okazji Amazon Prime Day (czyli już 12 lipca) udostępniony zostanie szereg innych gier za darmo, w tym wielu głośnych hitów. Subskrybenci usługi odbiorą między innymi: Grid Legends, Mass Effect Legendary Edition, Need for Speed Heat, Star Wars Jedi Knight – Jedi Academy, Star Wars Jedi Knight – Jedi Outcast i Star Wars Republic Commando. Fani produkcji Electronic Arts i gier osadzonych w uniwersum Gwiezdnych Wojen nie będą mieli na co narzekać.

A skoro już przy Prime Gaming jesteśmy, warto przypomnieć, że w polskim sklepie Amazon również pojawi się szereg promocji. Bardzo możliwe, że znajdzie się miejsce na promocje dla graczy, choć na ten moment ciężko stwierdzić, jakich konkretnie okazji można by się spodziewać.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie