Trzy gry za darmo. Amazon daje świetny bonusowy tytuł

Gry-za-darmo-Prime-Gaming
Newsy PC

Abonenci usługi Amazon Prime Gaming mogą już pobierać kolejne gry za darmo. Oprócz dwóch obiecanych, jest świetna niespodzianka w postaci DOOM 3.

W usłudze Amazon Prime Gaming możemy odebrać kolejne gry za darmo na PC. Firma co prawda obiecała dwie produkcje, ale jak widać ma gest, ponieważ dostaliśmy trzy tytuły. Jeśli nie posiadasz abonamentu, możesz skorzystać z darmowej wersji próbnej subskrypcji pod tym adresem.

Amazon Prime Gaming – kolejne gry za darmo w październiku

Pierwszą nową grą dodaną do abonamentu jest Golden Light. To bardzo nietypowy horror FPS z elementami rougelike. Gracz schodzi w głębinę Jelit, by uratować ukochaną osobę. Całość jest potraktowana z dużą dawką humoru. Wystarczy zerknąć na opis tytułu, gdzie deweloper pisze o zjadaniu broni, kwestionowaniu własnej poczytalności czy gadającym rowerze.

Kolejna gra do zgarnięcia The Textorcist: The Story of Ray Bibbia. Tutaj też jest nietypowo i nie do końca poważnie. To połączenie gry w pisanie na klawiaturze z rozgrywką typu bullet hell.

Miasto w rozsypce, ulice pełne bandytów, zbrodni i cenzury – i tylko jeden człowiek zdolny, by położyć temu kres. Przełomowa rozgrywka, egzorcyści, demony, metalowi wokaliści, alfonsi, papież, dramat, kiepskie dowcipy i tony hardkorowych, przepełnionych akcją bitew z bossami w pierwszym w historii tytule „type ’em up” – hybrydzie gry w pisanie na klawiaturze z gatunkiem bullet hell.

Fragment opisu gry The Textorcist: The Story of Ray Bibbia.

No i wreszcie na koniec niespodzianka. Dodatkową grą na październik w usłudze Amazonu jest kultowy DOOM 3. O tej grze raczej nie trzeba się rozpisywać. Wystarczą trzy słowa – demony, giwery, piekło!

Linki do pobrania gier oraz zwiastuny

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie