Tożsamość seksualna Aloy już na 100% pewna. Zobacz pocałunek z nowego dodatku

Najpiękniejsze gry 2022 roku według Digital Foundry. 2. miejsce zaskakuje
Newsy

Świeżutki jeszcze dodatek Burning Shores do Horizon Forbidden West zawiera scenę, która nie pozostawia wątpliwości co do miłosnych preferencji Aloy.

Choć nie minęły jeszcze dwa dni od premiery dodatku Burning Shores do Horizon Forbidden West, wielu graczy go skończyło. Nic dziwnego, DLC nie jest przesadnie długie i można zamknąć nową przygodę w około 4 godziny. W tym czasie jeden z przerywników filmowych da nam pewność co do tożsamości seksualnej głównej bohaterki.

Aloy z Horizon Forbidden West potwierdza przynależność do LGBT+

Jedna ze scen przerywnikowych w dodatku kończy się pocałunkiem Aloy z inną postacią. Mowa o nowej bohaterce, która została wprowadzona w Burning Shores. To Seyka. Kiedy dziewczyna oświadcza, że chce być z Aloy, gracz ma do wyboru trzy ścieżki dialogowe. Możemy wybrać związek, albo odpowiedzieć, że nie jesteśmy na to gotowi. Ewentualnie do wyboru jest odpowiedź: To dla mnie zbyt wiele.

Poniżej możesz zobaczyć ten konkretny urywek gry:

Możemy zatem jasno powiedzieć, jaką tożsamość prezentuje Aloy. W pierwszej odsłonie gry nie było to takie jednoznaczne. Mieliśmy tam co prawda interakcje między Aloy i Petrą, członkinią plemienia Oseram. Jej rozmowy z Aloy często zawierały niezbyt subtelne insynuacje i kokieteryjne zachowania. Jednak ich związek nie został rozwinięty przez dewelopera. Skończyło się na wypiciu kilku drinków.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie