Przerażający zwiastun Alien: Romulus. Obcy powraca w filmie od reżysera remake’u Martwego Zła

Alien: Romulus ma być straszne.
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi

Ksenomorf powraca! Fede Alvarez tym razem wskrzesza kultowy cykl z Obcym w roli głównej. Alien: Romulus dostał przerażający zwiastun.

Fede Alvarez to persona, która dała nam fantastyczny remake (a może bardziej reboot?) Martwego Zła. Krwawy, intensywny i niezwykle brutalny film okazał się hitem. Jego Nie Oddychaj było w zasadzie dobre, ale już Dziewczyna w Sieci Pająka taka sobie. Jak to będzie z Obcym?

Alien: Romulus to jeden z najbardziej wyczekiwanych horrorów tego roku. Disney zaprezentował pierwszy zwiastun krwawego widowiska. Trzeba przyznać, że jest bardzo mocny klimat, a do tego powrót do źródła. Powrócą karabiny M41A, tak dobrze kojarzone z tym uniwersum, co powinno ucieszyć największych fanów świata. Są facehuggery, elektronika retro science-fiction i dość silna groza. Czy trzeba czegoś więcej?

W teorii musimy dostać jeszcze angażujący scenariusz z realistycznymi postaciami. Na temat tego wiele nie wiemy, prócz faktu, iż film opowie o grupie młodych ludzi, którzy poza granicami znanego świata spotykają “najbardziej przerażającą formę życia”. Obraz ma nie być powiązany z poprzednimi, a fabuła mieści się między pierwszą a drugą częścią głównej serii.

Alien: Romulus trafi do kin już 16 sierpnia 2024 roku. Później możemy być pewni debiutu na Disney+, ale dokładnie daty nie są znane.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie