Netflix przedstawia obsadę 2. sezonu Alice in Borderland. Kto powróci do serialu?

Alice in Borderland powraca na sezon 2
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale

Choć nadal nie wiadomo, kiedy dokładnie Alice in Borderland powróci na nowy sezon, są już informacje o tym, kto zagra w 2. odsłonie produkcji.

Netflix zaprezentował krótki materiał poświęcony serialowi Alice in Borderland. Jak wynika z filmu, zdjęcia do następnych odcinków już zakończono; obecnie zostaje nam już jedynie czekać na premierę. Na pocieszenie dowiedzieliśmy się, kto znalazł się w obsadzie kolejnej odsłony japońskiego hitu.

Poszczególnym aktorom zadano pytanie, jak czują się po zakończeniu zdjęć. Dzięki ich odpowiedziom wiemy już, kto powróci w serialu, a także jakie nowe twarze w nim zobaczymy. Nowa odsłona Alice in Borderland powita zatem następujące osoby: Kento Yamazaki (Arisu), Tao Tsuchiya (Usagi), Nijiro Murakami (Chishiya), Ayaka Miyoshi (Ann), Dori Sakurada (Niragi), Aya Asahina (Kuina), Sho Aoyagi (Aguni) oraz Riisa Naka (Mira).

Netflix nie określił jeszcze dokładnie, kiedy nowy sezon produkcji pojawi się na platformie. Drobną wskazówkę można było jednak zauważyć podczas zeszłorocznego Netflix Festival Japan 2021. Umieszczona tam informacja sugeruje, że 2. sezon Alice in Borderland zadebiutuje w grudniu 2022 roku.

Głównym bohaterem produkcji jest Ryōhei Arisu, młody chłopak pasjonujący się grami video. Pewnego dnia – niczym w grze – przenosi się wraz z przyjaciółmi do alternatywnej i groźnej wersji Tokio. Tam czeka ich wiele wyzwań, z którymi muszą się uporać, aby ujść z życiem.

Opisany już materiał prezentujący poszczególnych aktorów możecie zobaczyć poniżej:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie