Aktualizacja The Division 2 – wydarzenie świąteczne i dostęp do bety hardcore

Aktualizacja The Division 2 – wydarzenie świąteczne i dostęp do bety hardcore
Newsy PC PS4 XOne

The Division 2 właśnie otrzymał świąteczną aktualizację. Update oferuje m.in. trochę gwiazdkowego klimatu i betę trybu dla hardkorowego gracza.

Ubisoft próbuje przypomnieć graczom o The Division 2, wypuszczając świąteczne uaktualnienie do gry. Title Update 6.1 nie jest może zbyt duży, ale za to oferuje ciekawą treść. Wraz z nim otrzymujemy m.in. wydarzenie gwiazdkowe i wizerunkowe oraz wersję beta trybu hardcore.

Tryb hardcore oferuje nieco odmienne spojrzenie na rozgrywkę. Charakteryzuje go m.in. nieodwracalny zgon, gdzie stworzywszy nową postać musimy liczyć się z tym, że w przypadku jej uśmiercenia tracimy wszystkie zdobyte przedmioty oraz postęp i musimy zaczynać zabawę od nowa. Hardcorowi gracze bawią się jedynie na serwerach przeznaczonych do tego trybu. Postaci hardcore mają też własny zestaw nagród wizerunkowych (np. czapka YOLO za osiągnięcie 2 levela). Aktualizacja oferuje jedynie wersję beta trybu.

W wydarzeniu gwiazdkowym tytuł zostaje odmieniony pod względem graficznym, a poza tym otrzymujemy paczkę świąteczną, której zawartość to czapka Mikołaja i trzy elementy ekwipunku. Twórcy udostępnili też wydarzenie wizerunkowe, które oferuje bezpłatny klucz do zasobnika z odzieżą. Aby go zdobyć, należy zalogować się do gry w terminie od 10 do 31 grudnia. Klucz należy użyć do 7 stycznia.

Jeśli chodzi o resztę zmian, to zespół m.in. zmodyfikował zestaw Dylemat Negocjatora i wprowadził zmiany w kwestii handlarza Cassie Mendoza. Pełną listę modyfikacji i ich opisy zobaczycie w tym miejscu.

Aktualizacja 6.1 została udostępniona na wszystkie platformy. Update waży około 3GB.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie