Nowa aktualizacja na PS5 już dostępna do pobrania

Aktualizacja PS5 23.02-08.20.02.06 już dostępna do pobrania
Newsy PS5

Sony wydało nową łatkę. Aktualizacja PS5 o numerze 23.02-08.20.02.06 jest swego rodzaju tajemnicą, bo firma nie chwali, co zmieniła.

Nowego patcha pobierzecie w trymiga i nie musicie martwić się, że zajmie Wam zbyt wiele miejsca na dysku. Łatka jest niestety pewnego rodzaju „skrytą aktualizacją”, bo Sony nigdzie nie przedstawiło oficjalnych patch notes. Nie wiemy więc, co tak naprawdę się zmieniło.

Aktualizacja PS5 23.02-08.20.02.06 powinna trafić na serwery Sony dosłownie przed chwilą, a gracze mogą już ją pobierać. W tym celu muszą posiadać troszkę wolnego miejsca – wymaga jedynie około 850 MB przestrzeni na dysku. Niewiele, ale co się dziwić, skoro tak naprawdę nawet nie wiemy, co dodaje.

Sony czasami nie chwali się tym, co łatka w patchach i tak jest tym razem. Być może uważni gracze sami znajdą nowości lub usprawnienia. Bardzo możliwe, że i tym razem mamy niewielką aktualizację, która klasycznie już wnosi „drobne poprawki stabilności” konsoli i tak dalej.

Ostatnia duża aktualizacja PS5 miała miejsce we wrześniu. Wtedy też Sony wydało wersję 8.0 konsoli, która dość mocno zmieniła konsolę, interfejs, dodała nowe możliwości czy funkcje. Więcej o tamtych patchu przeczytacie w tym artykule.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie