Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

Darmowe i tajemnicze NEXT do No Man’s Sky i wersja na Xbox One!

No Man’s Sky stało się ofiarą hype’u i po premierze niektórzy gracze poczuli się zawiedzeni produkcją. Od tego czasu wiele się jednak zmieniło, a przed nami kolejne nowości, które mogą sporo namieszać w rozgrywce.

Pod koniec lata No Man’s Sky zawita na konsolach z rodziny Xbox One. Tytuł będzie dostępny nie tylko cyfrowo, lecz również w wersji pudełkowej. Posiadacze sprzętu od Microsoftu otrzymają od razu wszystkie wcześniejsze aktualizacje, wsparcie dla technologii HDR i rozdzielczości 4K, a na dodatek tajemniczy jeszcze update NEXT.

NEXT będzie darmową aktualizacją do No Man’s Sky, która pojawi się oczywiście nie tylko na Xbox One, lecz również na komputerach PC oraz konsoli PlayStation 4. Choć nie mamy pojęcia, co kryje się pod nazwą NEXT, sam fakt, że update otrzymał nazwę oraz własny teaser (poniżej) świadczą, że możemy spodziewać się czegoś ogromnego, co znacznie odmieni doznania płynące z zabawy przy No Man’s Sky.

Deweloperzy zaznaczają, że aktualizacja NEXT będzie następnym krokiem dla No Man’s Sky. Czekamy na konkrety!

Jak czytamy na karcie gry w PS Store:

No Man’s Sky to epicka przygoda science-fiction, której akcja toczy się w nieskończonym wszechświecie. Wokół każdej gwiazdy krążą planety tętniące życiem, a każdą z nich możesz odwiedzić. Odkryj nigdy wcześniej nie widziane światy, handluj, walcz i przetrwaj.

W centrum galaktyki czeka na ciebie tajemnica, powodująca, że wyruszasz w epicką podróż, której celem jest odkrycie prawdziwej istoty kosmosu. Twoja wyprawa będzie pełna niebezpieczeństw, wrogich stworzeń i podłych piratów. Aby przetrwać, musisz się przygotować, ulepszyć statek, kombinezon i broń.

Niezależnie od tego, czy zechcesz walczyć, handlować czy odkrywać, każda podjęta przez ciebie decyzja niesie za sobą pewne konsekwencje i kształtuje świat oraz fabułę No Man’s Sky.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%