Aktualizacja Hearthstone coraz bliżej. Co zawiera?

W Lidze Odkrywców, najnowszym dodatku do trybu przygodowego Hearthstone, poszukiwacze przygód zmierzą się z nikczemnymi złoczyńcami w zaciekłych starciach.

Liga Odkrywców to fantastyczne połączenie pamiętnych lokacji z Warcrafta oraz nowych i ekscytujących obszarów, na których będzie można toczyć zmagania – zachęca Mike Morhaime, prezes i współzałożyciel Blizzard Entertainment.

W Lidze Odkrywców pojawia się czworo nieustraszonych poszukiwaczy przygód – Eliza Astrowidząca, Reno Jackson, Sir Płetwin Mrrgglton oraz Brann Miedziobrody – którzy zapraszają graczy na wspólną przygodę pośród egzotycznych krajobrazów (zarówno nowych jak i znanych), w celu odzyskania reliktu o niezwykłej mocy. Ci mężni odkrywcy będą musieli sprostać wielu niebezpieczeństwom, jakie czekają na nich w Świątyni Oryzysa, Uldamanie, Zrujnowanym Mieście oraz Sali Odkrywców. Ich celem jest odnalezienie zaginionych artefaktów, które pozwolą im zdobyć legendarny relikt. Ucieczka przed olbrzymimi głazami oraz wydostanie się z niebezpiecznych lokacji pozwoli awanturnikom zdobyć skarby w postaci 45 nowych kart, wprowadzających garść świeżych taktyk do gry.

Przygody w Lidze Odkrywców będzie można rozpocząć od 13 listopada na komputerach Windows oraz Mac, tabletach z systemami iOS oraz Android, a także na telefonach z systemami iOS oraz Android. Cztery lokacje z przygody będą otwierane w cotygodniowych odstępach, na przestrzeni miesiąca, z jednotygodniową przerwą w środku podczas Święta Dziękczynienia. Ligę Odkrywców można kupić w całości za 17,99 euro (PC, Mac, Android), 19,99 euro (iOS), po jednej lokacji na raz za 700 sztuk złota lub 5,99 euro (PC, Mac, Android), 6,99 euro (iOS), albo w zestawach o cenie zależnej od liczby już zakupionych lokacji.

Źródło: Blizzard

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.