Aktualizacja Dying Light – tryb kooperacji, PvP i wiele więcej!

Darmowy update na bogato.

Techland rozwija swoje narzędzia developerskie dla Dying Light na platformie Steam Workshop o kolejne funkcjonalności – tryb kooperacji oraz PvP. Ta darmowa aktualizacja otwiera zupełnie nowe możliwości dla graczy umożliwiając im tworzenie scenariuszy dla trybów kooperacji oraz map dla trybu deathmath.


Wprowadzeniu aktualizacji towarzyszy mapa PvP „Don’t Drown” autorstwa RabidSquirrela, który jest aktywnym i zaangażowanym uczestnikiem w społeczności Dying Light. Mapa przedstawia wyspę zalewaną nieuchronnie przez stale podnoszący się poziom wody. Sytuacja zmusza graczy do wchodzenia w coraz silniejszy konflikt. Celem graczy jest unikanie konfrontacji z zainfekowanymi i koncentrowanie się na eksploracji wyspy w poszukiwaniu potężnych broni do przyszłych starć.

– Tak jak w przypadku samej gry, już od blisko roku energicznie rozwijamy narzędzia developerskie i doskonale widzimy jak świetnie i kreatywnie są one wykorzystywane przez naszych fanów – stwierdza Tymon Smektała, producent gry. – Jesteśmy przekonani, że nowe rozwiązania dla trybów kooperacji i PvP zapoczątkują prawdziwy wysyp zupełnie nowych map, przynosząc graczom kolejne porcje rozrywki. Chcemy też skoncentrować się na tym, by najlepsze z przygotowywanych map, trafiły także na konsole. Mam nadzieję, że już niebawem będziemy mogli coś zapowiedzieć w tym temacie – dodaje Smektała.

Źródło: informacja prasowa

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

21 Shares
Share21
+1
Tweet