Aktualizacja DriveClub 1.14 od dziś do pobrania. Co dodaje i zmienia?

Najnowsza aktualizacja do DriveClub przynosi rewelacyjne Ferrari LaFerrari, funkcję powtórek w trakcie rozgrywek w sieci oraz nowe wyzwania.

Lista dodatków w nowej aktualizacji DriveClub 1.14 jest dość spora. Po pierwsze gracze dostają dostęp do jednego z najlepszych supersamochodów ostatnich lat, czyli hybrydowego Ferrari LaFerrari. To pierwszy tego rodzaju pojazd w historii włoskiej marki. Ferrari nigdy wcześniej nie użyło bowiem połączenia silnika spalinowego z elektrycznym. Auto będzie można odblokować w garażu po osiągnięciu piątego poziomu w Ferrari Owners Club.

Ponadto do gry dodany będzie również Startline Tour z nowymi wyzwaniami, zawierający aż 11 nowych imprez wyścigowych. Dopracowana została także opcja powtórek. Teraz po każdym zakończonym wyścigu w trybie multi, będzie można zachować powtórkę, a później odtworzyć ją w menu.


Dodatkowo w pojedynczym wyzwaniu będzie można ustawić różną liczbę okrążeń, od 1 do 25. Twórcy obiecują też kilka drobnych poprawek w stabilności gry, grafice i elementach użyteczności.

Warto też dodać, że twórcy przy okazji ogłoszenia aktualizacji DriveClub 1.14 potwierdzili, że nadal pracują nad darmową wersją gry przeznaczoną dla wszystkich posiadaczy abonamentu PlayStation Plus. Niestety tradycyjnie nie podali, kiedy taka wersja pojawi się w sieci.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

6 Shares
Share6
+1
Tweet