Aktualizacja CS:GO rozwiązaniem na wyłączanie się gry przy minimalizowaniu

Aktualizacja CS:GO rozwiązaniem na wyłączanie się gry przy minimalizowaniu
Newsy PC

To jednak nie jedyna zmiana, którą przynosi najnowszy patch do Counter-Strike: Global Offensive.

Przedwczoraj pisaliśmy o sporej aktualizacji CS:GO, której głównym daniem było wprowadzenie nowych skrzyń zawierających skórki na rękawiczki oraz bronie (wszystko przypominamy poniżej).

Teraz Valve wydaje o wiele mniejszy Update, lecz bardzo ważny z perspektywy błędów, które naprawia. Najbardziej cieszy likwidacja buga, przez który gra wyłączała się przy minimalizowaniu okna. Oprócz tego łatka radzi sobie z niepoprawnym przewijaniem listy znajomych w menu głównym czy błędem, przez który po śmierci gracza dźwięki interfejsu użytkownika były bardzo ciche. Dodatkowo naprawiono problem związany z wyposażaniem zestawów muzycznych, sprayów oraz itemów.

Oprócz tego nowa aktualizacja CS:GO odnosi się do problemów, które powstały po wprowadzeniu poprzedniej łatki. Naprawiono występujący czasem błąd z źle wyświetlanymi rękawiczkami przy ciałach po kamerze pośmiertnej, usunięto beczki z radaru na mapie Dust II i poprawiono grafiki niektórych skórek ze skrzyni Glove Case na rynku Steam.

Wcześniejsza aktualizacja CS:GO dodała skórki na rękawiczki i poprawiła liczne błędy

Przede wszystkim w grze pojawi się nowa skrzynia Glove Case, w której można znaleźć jeden z 24 skinów na rękawiczki lub jedną z 17 nowych skórek broni, zaprojektowanych przez społeczność CS:GO. Skiny na rękawiczki mogą wypaść ze skrzyni zamiast noża.

Aktualizacja CS:GO to również Radicals Music Box (7 nowych utworów) oraz zmiany związane z lobby. Gracze mogą teraz dołączać do pokojów utworzonych przez członków ich Grup Steam, a jeśli sami utworzymy poczekalnię dla znajomych, będzie ona dostępna dla wszystkich graczy z naszej Steam’owej grupy (opcja do wyłączenia w ustawieniach gry).

Kolejna zmiana dotyczy osób wyrzuconych z lobby. Jeśli ktoś wyleci z poczekalni, nie będzie mógł ponownie do niej dołączyć przez następne trzy minuty. Jest też poprawa dźwięku rozbijanych doniczek czy eliminacja błędu, przez który nie mogliśmy podnieść zestawu do rozbrajania leżącego w wodzie.

Ponadto nowa aktualizacja CS:GO wprowadza poprawki na mapach Dust II, TrainShorttrain oraz Shortdust. W dwóch ostatnich mamy kosmetyczne zmiany, natomiast jeśli chodzi o Dust II i Train, poprawek jest trochę więcej i możecie je podejrzeć na poniższych filmikach.

Najpierw jednak nowe skórki na rękawiczki i bronie. Dajcie znać, czy podobają się Wam takie skiny!

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie