Aktualizacja Call of Duty: Modern Warfare Remastered na zwiastunie. Nowe mapy i nie tylko!

Aktualizacja Call of Duty: Modern Warfare Remastered na zwiastunie. Nowe mapy i nie tylko!
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Wiemy też, kiedy update zostanie wypuszczony w świat.

To już ten magiczny czas, nie może więc zabraknąć nowości w Call of Duty: Modern Warfare Remastered. 13 grudnia gracze Modern Warfare Remastered otrzymają całkowicie za darmo 6 dodatkowych map multi, świąteczną mapę Winter Crush oraz dwa nowe tryby rozgrywki wieloosobowej: Gun Game i Hardpoint.

Grudzień to czas prezentów i niespodzianek. Fani serii mogą liczyć na wiele atrakcji, które będą czekać na nich także w Call of Duty: Infinite Warfare w ramach akcji Tis the Season, gdzie zgarnąć będzie można między innymi nowy pistolet Grom i wiele więcej! Szczegóły na temat świątecznych niespodzianek są dostępne na oficjalnym blogu Activision.

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Wszystkie ukryte bronie w Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Na forum Reddit pojawiła się informacja od użytkownika Semyal, który dokopał się w kodzie źródłowym Call of Duty: Modern Warfare Remastered do broni, w które nie możemy wyposażyć naszego żołnierza podczas rozgrywki.

Ukryty arsenał zawiera naprawdę ciekawy oręż, nawet taki, którego nigdy w serii Call of Duty nie widzieliśmy (strzelba Kamchatka). Wśród zabawek z kodu produkcji jest również saperka, rewolwer oraz alternatywa dla Deasert Eagle.

Wszystkie modele zostały pokazane na screenach wrzuconych na serwis Imgur. Oto one:

Battlefield 1 vs Titanfall 2 vs Call of Duty Infinite Warfare – a Wam która gra najbardziej się podoba?

Trzy największe shootery tego roku już na rynku i każdy z nich może się pochwalić niezłymi ocenami. Według serwisu Metacritic, najlepsze noty wśród recenzentów zbiera Titanfall 2 (w wersji na konsolę Xbox One mamy średnią 90/100), nieco gorsze oceny przypadły Battlefield 1 (88/100), a na końcu mamy Call of Duty Infinite Warfareze średnią – 79/100. Walka jest zatem niemal wyrównana, a każda gra to odmienny klimat, zatem dla każdego coś miłego.

Jak wspomniane produkcje wypadły pod względem graficznym? YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1 postanowił skonfrontować ze sobą niektóre aspekty każdego z tytułów. Przyjrzymy się zatem cieniom i podłożu, wybuchom, strzelaniu w taflę wody, roślinności czy efektom oświetlenia.

Która gra według Was wygrywa pod względem wizualnym?

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie