Aktualizacja Bloodborne to ponad 9 GB danych. Co zawiera?

Łatka przygotowuje podstawową wersję gry na dodatek The Old Hunters i wprowadza kilka ciekawych nowości.

Posiadacze PlayStation 4, którzy gustują w mrocznym klimacie Bloodborne, powinni przygotować dyski twarde swojej konsoli na przyjęcie 9,3 GB informacji. Tyle bowiem waży udostępniona właśnie aktualizacja tytułu.

Łatka wprowadza przede wszystkim przymierze The League, czyli specjalną organizację, która ma skupiać graczy chcących sobie pomagać podczas zabawy. Rozgrywka w kooperacji będzie nagradzana, a najlepsi trafią na szczyt rankingu.

Ponadto otrzymujemy możliwość przywołania do pomocy postaci niezależnych, sterowanych przez sztuczną inteligencję. Są to całkowicie nowe NPC, wcześniej niewystępujące w świecie Bloodborne. Na koniec twórcy serwują nam usprawnienia w Lochach Kielicha oraz wyszukiwaniu innych graczy, chętnych do wspólnego grania.

Dzisiejsza aktualizacja poprzedza dodatek Bloodborne: The Old Hunters, który zostanie wydany już 24 listopada. Poniżej przypominamy trailer DLC.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 (KOMENTARZ) w “Aktualizacja Bloodborne to ponad 9 GB danych. Co zawiera?

  • 31 października 2016 at 22:50
    Permalink

    Witam i przepraszam za bledy ale pisze na tablecie… nie mam pojecia jak ale skasowalem sobie zapisy bloodborne ktory ukonczylem bez dodatku i teraz chcial bym ukonczyc dodatek ale dwojka dzieci w domu nie daje mi mozliwosci ponownego przejacia podstawy. I tu moja prosba… udostepnijcienmi zapis gry az do konca podstawy zebym mogl zaliczyc jedynie dlc i spac spokojnie 🙂 za udostepnione save stawiam litra 🙂

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: