Aktualizacja 1.3 do Fallout Shelter przynosi Ochłapa, choinkę i inne nowości

Darmowy update z pewnością przypadnie Wam do gustu.

Bethesda nie zapomina o swoim Fallout Shelter, wypuszczając do gry kolejną aktualizację. Patch z numerkiem 1.3 wprowadza do naszego schronu m.in. świąteczny nastrój, więc przygotujcie się na choinki, bombki, łańcuszki, gwiazdki, mikołajowe czapeczki oraz prezenty.

Aktualizacja nie kończy na szczęście na wizualnych zmianach Fallout Shelter. Po pierwsze, w końcu dostajemy własne zwierzątka, z których każde oferuje określone bonusy. Są koty oraz psy, wśród których znalazł się oczywiście Ochłap.

Dostajemy również opcję masowego sprzedawania przedmiotów oraz usuwana ze schronu mieszkańców, których nie chcemy już utrzymywać. Najciekawsze zmiany wymieniono na oficjalnej stronie Bethesdy:

Fallout Shelter – aktualizacja świąteczna 1.3

  • Badania Vault-Tec wykazały, że czworonożni przyjaciele mogą w zdumiewający sposób wpłynąć na zadowolenie i produktywność mieszkańców krypty. Czas więc na zwierzaki!
  • Masz podopiecznego, który nie nadaje się nawet do pchania karuzeli? Teraz możesz eksmitować mieszkańców i wysyłać ich na nową, radioaktywną drogę życia.
  • Nudzą cię już wciąż te same flirty i rozmówki? Mieszkańcy wreszcie nauczyli się nowych metod wywierania wrażenia na sąsiadach i płci przeciwnej!
  • Męczy cię i dręczy stukanie przy porządkowaniu ekwipunku? Nowe funkcje masowej sprzedaży to prawdziwe zbawienie dla Nadzorców.
  • Usprawnienia w systemie zarządzania mieszkańcami i nowe zadania powinny pomóc doświadczonym Nadzorcom w sprawnym operowaniu przybytkiem.
  • Jeszcze więcej ulepszeń i optymalizacji ze stemplem jakości Vault-Tec. Bo nie ma czegoś takiego, jak nadmiar ulepszeń i optymalizacji!

Część nowości możecie zobaczyć również na poniższym filmiku.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.