Recenzje Age of Empires: Definitive Edition za nami. Oto opinie o grze

Powrót klasycznego Age of Empires okazał się udany, chociaż gra nie ustrzegła się wad. Oto recenzje i opinie o Age of Empires: Definitive Edition.

Już jutro Age of Empires: Definitive Edition debiutuje w sklepach. Redakcje jednak miały okazję zapoznać się z tytułem wcześniej i wydać opinię na jego temat. Okazuje się, że recenzje Age of Empires: Definitive Edition są całkiem pozytywne.

W serwisie Metacritic do tej pory znalazło się 19 recenzji gry Age of Empires: Definitive Edition. Średnia ocen to 73 punkty na 100. Poniżej przedstawiamy kilka wybranych opinii:

Age of Empires: Definitive Edition recenzje:

Destructoid: 8/10
PCGamesN 8/10
The Sixth Axis: 8/10
Press Start Australia 8/10
GameStar 7.9/10
Stevivor: 7/10
Trusted Reviews: 3.5/5
Stevivor 7/10
Everyeye.it 6.5/10
Multiplayer.it 5.5/10

Age of Empires: Definitive Edition

Age of Empires, klasyczny RTS z 20-letnią spuścizną, powraca w wersji ostatecznej na PC z systemem Windows 10. Cała oficjalnie wydana zawartość, zmodernizowana rozgrywka, zupełnie nowa grafika i liczne nowe funkcje sprawiają, że Age of Empires: Definitive Edition to RTS kompletny.

Ciesz się ponad 40 godzinami zaktualizowanej kampanii z nową narracją i zmianami tempa, tocz w sieci walki dla nawet 8 graczy z nowymi funkcjami i trybami rywalizacji, doświadczaj grafiki HD w rozdzielczości 4K i dziel się swoimi tworami. Nigdy nie było lepszego momentu na grę w Age of Empires. Witaj z powrotem w historii.

  • Platformy: PC
  • Data premiery: 20 lutego
  • Producent: Forgotten Empires
  • Wydawca: Microsoft Studios

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.