Activision zapowiada Call of Duty XP 2016

To coś dla prawdziwych fanów serii CoD.

Właśnie poznaliśmy szczegóły odnośnie Call of Duty XP 2016 – to wydarzenie, które będzie miało miejsce 2-4 września w Los Angeles i jak sama nazwa wskazuje, skupi się przede wszystkim na popularnej serii. Gracze będą mogli jako pierwsi na świecie właśnie w LA zapoznać się z najnowszą odsłoną Infinite Warfare w wersji VR, a także sprawdzić multiplayer zarówno w nadchodzącej części jak i Call of Duty: Modern Warfare Remaster. Twórcy gry przygotowują aż 500 stanowisk do testowania multi, będzie można również wziąć udział w turniejach dla fanów z licznymi nagrodami. Wraz z pokazem gry, będzie można też testować PlayStation VR.

To jednak nie wszystko. Activision przewidziało Call of Duty World League Championship, które prawdopodobnie zakończy obecny sezon rozgrywek. Pula nagród w tym konkursie to aż 2 mln dolarów! To będzie doskonała okazja do tego, aby zobaczyć najlepszych zawodników Call of Duty w akcji.


Zobaczcie poniżej zapowiedź całej imprezy.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

  • viper

    Oni już za daleko się już przenoszą w czasie w tej grze, Cod2 super w CodWaw gram do tej pory i spędziłem przy tej grze tysiące godzin a po niej już żadna częsć mnie nie wciągneła 🙁 .

32 Shares
Share32
+1
Tweet