Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Za 5 euro zmienicie Starcraft 2 w turowe RPG

Nowy projekt Blizzarda nabiera rozpędu.

W sieci pojawiła się pierwsza płatna modyfikacja do gry Starcraft 2. Za 4,99 euro, czyli nieco ponad 20 zł, można dzięki modowi Ark Star, zamienić popularną strategię RTS w turowe RPG. Jak to na role play przystało, w modzie można rozwijać postacie, a także współpracować z różnymi bohaterami.

To jednak nie wszystko. Drugim płatnym modem jest Direct Strike, czyli udoskonalona wersja Desert Strike HotS. Tutaj z kolei zadaniem gracza jest zniszczenie bazy przeciwnika. Więcej szczegółów na temat Desert Strike znajdziecie w poniższym materiale wideo.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%