4 gry do sprawdzenia za darmo, w tym Kingdom Come: Deliverance

4 gry do sprawdzenia za darmo, w tym Kingdom Come: Deliverance
Gry za darmo Newsy PC Polecamy!

W ten weekend będziemy mieli okazję pobawić się za darmo przy czterech grach. Co wybieracie?

Steam organizuje darmowe weekendy z czterema tytułami. Na początek Kingdom Come: Deliverance, czyli narracyjna gra RPG, gdzie wcielamy się w Henryka, syna kowala. Wciągnięty siłą w brutalną wojnę domową, obserwujesz bezradnie, jak najeźdźcy niszczą twoją wieś i zabijają twych przyjaciół oraz rodzinę. Ledwo uszedłszy z życiem, bierzesz miecz, by wziąć odwet. Tak rozpoczyna się wielka przygoda i wielka zemsta.

Kolejną grą do sprawdzenia za free na ten weekend jest Endless Legend. To turowa strategia 4X w klimacie fantasy, gdzie przeniesiemy się do świata po tajemniczej apokalipsie. Odkrywając zapomniane sekrety tego świata oraz tajemnice legend i ruin obecnych zarówno w rzeczywistości, jak i w ustnych przekazach, przekonasz się, że poza Tobą ktoś tu jeszcze jest. Inne ludy również walczą o przetrwanie, rozwój, a być może i dominację – czytamy w opisie tytułu na Steam.

Następnie mamy Endless Space 2, czyli turową strategię science fiction, która pozwoli ci się wcielić w rolę przywódcy cywilizacji stawiającej pierwsze kroki w otchłaniach międzygwiezdnej przestrzeni.

Na koniec coś dla fanów  klasycznych gier jRPG – Phantom Brave. Odwiedzimy tutaj fikcyjny świat Ivoire, którego większą część stanowi ocean. Gracz wciela się w 13-letnią dziewczynkę imieniem Marona, która posiada zdolność nawiązywania kontaktów z duchami. Jak się domyślacie, będziemy ratować świat.

Darmowe weekendy na Steam:
Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie