12 mocnych premier na obecny tydzień. Hit od Rockstar, polski horror, genialne RPG w nowej wersji, powrót Star Wars…

L.A. Noire

14 listopada 2017 roku premierę będą mieć nowe wersje słynnego thrillera detektywistycznego L.A. Noire na Nintendo SwitchPlayStation 4 oraz Xbox One.

Rockstar podkreśla, że oprócz wersji konsolowych opracowano także L.A. Noire: Akta VR, gdzie gracze będą mogli podjąć się rozwiązania siedmiu spraw z klasycznej gry, przebudowanych w taki sposób, aby wykorzystać potencjał wirtualnej rzeczywistości drzemiący w HTC VIVE.

L.A. Noire rozgrywa się w mrocznym i brutalnym Los Angeles lat 40. ubiegłego wieku, a fabuła opowiada historię odznaczonego weterana i świeżo upieczonego detektywa Cole’a Phelpsa, który bada sprawy kryminalne inspirowane prawdziwymi wydarzeniami. Każda rozwiązana zagadka zwiększa prestiż Phelpsa, ale też przybliża go do mrocznego serca zbrodni w powojennym Los Angeles.

L.A. Noire: Akta VR na HTC Vive to siedem klasycznych, wciągających i samodzielnych spraw z L.A. Noire, które zostały przebudowane na potrzeby wirtualnej rzeczywistości, łącząc w sobie zapierającą dech w piersiach akcję z detektywistyczną pracą, i zapewniając doznania o niespotykanej dotąd interaktywności.
L.A. Noire na Nintendo Switch zawiera oryginalną grę wraz z pełnym pakietem zawartości do pobrania oraz dodatkowymi usprawnieniami, w tym trybem Joy-Con z żyroskopowym sterowaniem opartym na gestach, wibracjami HD Rumble, nowym, szerokim widokiem kamery znad ramienia postaci oraz kontekstowym sterowaniem dotykowym dla rozgrywki przenośnej.
L.A. Noire na PlayStation 4 i Xbox One to oryginalna gra wraz z pełnym pakietem zawartości do pobrania oraz szeregiem technicznych usprawnień mających na celu zwiększenie wrażeń wizualnych i realizmu. Te usprawnienia to m.in. poprawione oświetlenie i wygląd chmur, nowa kamera filmowa, tekstury w wyższej rozdzielczości i nie tylko. Rozgrywka dostępna jest w natywnej rozdzielczości 1080p na PlayStation 4 i Xbox One oraz niewiarygodnej jakości 4K na PlayStation 4 Pro i Xbox One X, dzięki czemu gracze niemal na własnej skórze poczują brudny świat Miasta Aniołów.

  • Platformy: PS4, Xbox One, Switch
  • Data premiery: 14 listopada
  • Producent: Team Bondi
  • Wydawca: Rockstar
  • Wydawca w Polsce: Cenega


Szósta premiera przenosi nas na Dziki Zachód.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

22 Shares
Share22
+1
Tweet