10 premier nowego tygodnia. Darmowy South Park, powrót Need for Speed, hit z PS4 na PC i wiele więcej!

South Park: Phone Destroyer

Rozpocznij całkowicie nową przygodę z Cartmanem, Stanem, Kylem i Kennym. Graj kowbojami, piratami, czarodziejami, cyborgami, a nawet wszechmogącymi bogami z chłopcami i wszystkimi mieszkańcami miasteczka South Park. Łącząc strategię i karty kolekcjonerskie w wybuchowych walkach, South Park: Phone Destroyer pozwoli ci walczyć w całym miasteczku będąc w pełni spersonalizowanym Nowym. Zbieraj, ulepszaj i doprowadź do perfekcji swój zestaw kart z ikonicznymi bohaterami, co pozwoli ci na uwolnienie ich prawdziwej siły, kiedy staniesz na polu bitwy.

Zawierający ponad 80 kart, South Park: Phone Destroyer to także przezabawna kampania dla jednego gracza z 60 poziomami wypełnionymi historiami i dialogami. Ukończ je, aby rozwinąć swoją kolekcję, zwiększyć łupy i odblokować nowe wyzwania! A jeśli będzie ci mało, wyzwij na pojedynek ludzi z całego świata w meczach gracz – kontra – gracz prowadzonych w czasie rzeczywistym. Wspinaj się w rankingach PvP, aby zająć miejsce w globalnej tabeli liderów.

South Park: Phone Destroyer jest grą typu free-to-play. Gra będzie wspierana i rozwijana, dzięki przyszłym aktualizacjom.

  • Platformy: Mobile (iOS, Android)
  • Data premiery w Polsce: 19 listopada
  • Producent: RedLynx Ltd
  • Wydawca w Polsce: Ubisoft

Na siódmej stronie sprawdzamy formę The Sims 4.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.