Nowe DLC do Dying Light zapowiada się bardzo… sadystycznie

SalesTube Xbox One S – Rectangle w treści

Właśnie poznaliśmy szczegóły nowego dodatku do Dying Light. Gracz przeniesiony zostanie na okryty złą sławą stadion, ale to nie jedyna nowa lokacja. Będą też interesujące zadania i tryb kooperacji.

Techland ogłosił datę wydania The Bozak Horde, nadchodzącego dodatku do Dying Light. Dostępny 26 maja, ten całkowicie nowy tryb rozgrywki zabierze graczy na Stadion Harran i pozwoli wziąć udział w serii szalonych wyzwań przygotowanych przez sadystę-psychopatę zwanego Bozakiem.

Zaprojektowany przede wszystkim pod kątem rozgrywki w kooperacji, ten dodatek do świata Dying Light oferuje prawdziwe wyzwanie nawet dla najbardziej doświadczonych, czteroosobowych drużyn. Ponadto The Bozak Horde wzbogaca rozgrywkę o element rywalizacji, który czyni grę mniej przewidywalną i bardziej wymagającą niż kiedykolwiek wcześniej.

Wszyscy, którym uda się pokonać hordę Bozaka, otrzymają kompozytowy łuk myśliwski, idealny do cichej eliminacji wrogów, a dzięki dodatkowym zadaniom będą mogli wejść w posiadanie strzał elektrycznych, zapalających i wybuchowych.

Co zawiera dodatek?

  • CAŁKOWICIE NOWY TRYB GRY – zdobądź jak najwięcej punktów w chorej grze Bozaka, samemu bądź z przyjaciółmi. Dzięki nowemu systemowi rankingów możesz rywalizować z innymi i zostać najlepszym graczem Dying Light na świecie
  • WYZWANIE DLA FANÓW KOOPERACJI – zaproszenie do gry przyjaciół nie oznacza już przejścia na ‘easy’. Nawet czteroosobowa drużyna zostanie poddana serii wymagających prób, które wycisną z graczy siódme poty i dokładnie sprawdzą ich umiejętności walki i parkour’u
  • ZUPEŁNIE NOWA LOKACJA – wybierz się na okryty złą sławą Stadion Harran, serce Sektora 0, gdzie rząd Harran przegrał swoją pierwszą batalię z wirusem
  • BROŃ, KTÓRA ZMIENIA ZASADY GRY – pokonaj hordę i zdobądź doskonałą broń do cichej eliminacji wrogów: kompozytowy łuk myśliwski. Wypełnij dodatkowe zadania, by zdobyć strzały elektryczne, zapalające i wybuchowe.
  • KIM JEST BOZAK? – Przetrwaj jego brutalne wyzwania i dowiedz się więcej o człowieku, który zorganizował sadystyczne zadania w strefie kwarantanny.

Dodatek The Bozak Horde będzie dostępny dla wszystkich posiadaczy Season Pass, choć można także zakupić go odrębnie w cenie 24,99 zł.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

30 Shares
Share30
+1
Tweet